Web Tasarım | İlbars Medya

Web Tasarım

İnternet siteleri söz konusu olduğunda, ilk izlenimler önemlidir. Potansiyel bir müşterinin dikkatini çekmek, onlara kim olduğunuzu, ne yaptığınızı ve onlara nasıl yardım edeceğinizi göstermek için beş kısacık saniyeniz var. Peki web siteniz sizin hakkınızda ne söylüyor?

Web Sitesi Tasarım Hizmetleri

Web sitesi tasarımı küçük bir iş değildir. Tüketicilerinizi cezbedecek, büyüleyecek ve dönüştürecek bir site oluşturmak hem teknik hem de pazarlama uzmanlığı gerektirir. Bazıları için göz korkutucu bir süreç gibi görünse de, tam olarak bu konuda mükemmeliz. Çok disiplinli ekibimiz, bir proje yöneticisi, web tasarımcısı, ön yüz tasarımcısı, web yazılımcı dahil olmak üzere çeşitli profesyonellerden oluşur. Web tasarım ve geliştirme uzmanlarımızla birlikte, dijital ürünlerinizi tanıtmanız konusunda size rehberlik edecek yetenekli bir pazarlama ekibimiz var. Pazarlama stratejisinden SEO'ya kadar, ürünlerinizi dijital alanda öne çıkarıyoruz.

 • Size Özel Web Sitesi Tasarımı Ve Geliştirme

  Benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamaya kendini adamış tam hizmetli bir web sitesi tasarım ve geliştirme ajansıyız. Bir kurumsal internet sitesi, e-ticaret, portföy veya blog sitesine ihtiyacınız varsa, web sitenize ziyaretçi çekmenizi, ürün veya hizmetlerinizi keşfetmeleri için onları orada yeterince uzun süre tutmanızı ve nihayetinde onları ödeme yapan müşterilere dönüştürmenizi sağlamak için gerekenlere sahibiz.

  Profesyonel web tasarım ekibimiz, son derece ilgi çekici ve kullanıcı deneyimi sağlayan yaratıcı tasarımlar sunmak için çok çalışıyor. Standart olarak, tüm web sitelerimiz mobil cihaz uyumluluğu ile son derece duyarlı olacak şekilde oluşturulmuştur.

Web tasarımı ve geliştirmeye Yaklaşımımız

Bir web sitesi tasarladığımızda, ilk izleniminizin benzersiz olmasını sağlamak istiyoruz, çünkü yalnızca bir tane internet sitesi oluşturuyorsunuz. Web tasarım sürecimizle tam da bunu garanti ediyoruz. Değeri optimize ederken web sitesi tasarım hizmetimizi özelleştirilmiş, odaklanmış ve özgün yapmaktan gurur duyuyoruz.

 • 1.

  Keşif Danışmanlığı ve Denetimi

 • Her şey sırayla. Sizi fikirlerinizi ve vizyonunuzu özel web tasarım ekibinizle paylaşmaya davet ediyoruz. Ardından, mevcut siteniz (eğer varsa), mevcut çevrimiçi varlığınız ve tüketici davranışınız hakkında kapsamlı bir denetim gerçekleştiririz.

 • 2.

  Planlama ve Strateji

 • Deneyimli ekibimiz proje kapsamını göz önünde bulundurarak başarıya giden ayrıntılı bir yol haritası hazırlamak için işe koyulur. Tamamlandığında, özel proje yöneticiniz size özel web siteniz için ayrıntılı bir rapor, hedeflenen strateji, zaman çizelgesi ve maliyet sağlayacaktır.

 • 3.

  Web Sitesi Tasarımı ve Metin Yazarlığı

 • Alanında uzman tasarımcılardan oluşan ekibimiz, sitenizin tüm görsel ve işlevsel unsurlarını düşünür. Markanızdan ilham alarak, vizyonunuzu hayata geçiren çekici bir site oluşturmak için yaratıcı grafik tasarım kullanıyoruz.

 • 4.

  Kodlama ve Geliştirme

 • Web sitesi geliştiricilerimiz, sitenizin işlevinin ayrılmaz bir parçası olan altyapıyı oluşturmak için perde arkasında çok çalışıyor. Modern kodlamayı kullanarak, web sitenizin ön ve arka uçlarının çekici, sezgisel, duyarlı ve son derece güvenli olmasını sağlıyoruz.

 • 5.

  Kalite güvencesi

 • Tutarlı bir şekilde yüksek bir standardı karşıladığımızdan emin olmak için her sitenin bir test sürecinden geçtiğinden emin olmak için büyük özen gösteriyoruz. Hedeflerinize nasıl ulaşacağımızı gösteren taslak sağlayarak, tasarım süreci boyunca tam işbirliğinize izin veriyoruz.

 • 6.

  Eğitim ve Dağıtım

 • Önerilen tasarımdan memnun kaldığınızda, yepyeni, özel web sitenizi dünya sahnesine çıkarma zamanı! İşiniz içinde sorunsuz bir geçiş sağlayarak hiçbir şeyi atlamamanızı ve tüm kilit personelin CMS'nizin ayrıntıları hakkında yeterli eğitim almasını sağlıyoruz.

 • 7.

  Bakım desteği

 • Teknoloji ve tüketici ihtiyaçlar her zaman gelişiyor ve web sitenizin de bunu yapacak esnekliğe sahip olması gerekiyor. İster web sitesi bakım hizmetlerimizden yararlanmayı seçin, ister kendi başınıza yapmak isteyin, her zaman iyileştirme için gerekli altyapı olduğundan emin oluruz. Her iki durumda da, destek ekibimiz hiçbir zaman sıkışıp kalmamanızı sağlamak için 7/24 hizmetinizdedir.

Profesyonel bir web tasarım şirketi ile doğrudan zirveye ulaşın

Web siteleri, günümüzün dijital dünyasında kendisine bir isim yapmak isteyen herhangi bir işletme için bir gerekliliktir. Bununla birlikte, web tasarım ve geliştirme süreci, sadece estetik açıdan güzel görünen bir site üretmenin ötesine geçmelidir. Modern tüketici, yüksek işlevsellik ve platformlar arası uyumluluk ile sorunsuz bir kullanıcı deneyimi istiyor. Tüm bunları, arama motoru aramalarında üst sıralarda yer alan bir sitede bir araya getiriyoruz.

İlbars Medya, zengin deneyime sahip profesyonel web sitesi tasarımcıları, geliştiricileri, metin yazarları, pazarlama uzmanlarından oluşan lider bir tam hizmet dijital pazarlama ajansıdır.

Profesyonel web geliştirme firmamız, marka kimliğinizi ve sektörünüzü yansıtan özelleştirilmiş web siteleri oluşturarak pazarlama hedeflerinize ulaşmanız için size rehberlik eder. Daha iyi çevrimiçi görünürlük, organik müşteri adayı oluşturma ve daha yüksek dönüşüm oranları sayesinde, sizinki gibi işletmelerin şaşırtıcı yeni zirvelere ulaşmasına yardımcı olmak için buradayız.

Önde gelen bir profesyonel web sitesi tasarım şirketi işletmeniz için neler yapabilir?

Somut sonuçlar elde etmek için teknik bilgi birikimine sahip çeşitli profesyonellerden oluşan uzman bir web tasarım ve geliştirme ajansıyız. Yeni özelleştirilmiş web siteniz, ürün/hizmetlerinizi ve marka değerlerinizi hedef kitlenize sanatsal ve yüksek odaklı bir şekilde vurgulayacaktır.

Web sitesi tasarım hizmetlerimiz, potansiyel müşteri yaratma odaklı stratejilerle desteklenir ve yüksek düzeyde hassasiyetle yürütülür.

İlbars Medya ile ortak olduğunuzda, şunları bekleyebilirsiniz.

 • Benzersiz iş ihtiyaçlarınıza uygun özel web sitesi: Tüketicilerinize en verimli şekilde ulaşmanıza yardımcı olmak için 5 yılı aşkın sektör deneyimimizden yararlanın.
 • Mobil cihazlarla tamamen uyumlu duyarlı web tasarımı: Modern web sitenizin her ekranda harika görünmesini sağlıyoruz, böylece hiçbir potansiyel veya mevcut potansiyel müşteriyi asla kaçırmazsınız.
 • Sıralamalarınızı iyileştirmek için Hedefli SEO: En son endüstri en iyi uygulamalarını ve entegre pazarlama ilkelerini kullanarak, web sitenize organik trafik getiriyoruz.
 • Hiçbir anı kaçırmamanız için hizmetlerin zamanında teslimi: Web sitesi tasarım ekibimiz, zamanında teslim etmek için verimli ve gayretlidir. Buna kaliteden ödün vermeden rekabetçi web sitesi tasarımı fiyatlandırması da dahildir.
 • Her adımda size yardımcı olacak 7/24 müşteri destek hizmetleri: Web sitenizin her zaman sadece bir çağrı ötede bir web uzmanıyla optimum verimlilikte çalışmaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz.

Yüksek etkili internet sitenizi oluşturma yolculuğunuza başlayın.

Yüksek etkili, özel web sitesi tasarım ajansı

Bugünün tüketicisi, bir işletmenin dijital varlığı yolunda daha fazlasını talep ediyor. Sadece bir web sitesine sahip olmak yeterli değildir - potansiyel müşterilerinizi çekmesi ve onlara değer sağlaması gerekir. Size olan taahhüdümüz, daha yüksek site trafiği ve daha fazla gelir sağlayan geniş kapsamlı çözümlere sahip özelleştirilmiş, son derece işlevsel bir web sitesidir.

Tüm web tasarım ve geliştirme hizmetlerimiz şunları içerir:

 • Bir web tasarım uzmanıyla ücretsiz ilk proje danışmanlığı ve istediğiniz projeniz için bir fiyat teklifi
 • Web tasarım süreci boyunca birincil iletişim noktanız olarak size özel bir proje yöneticisi
 • Yılların deneyimine sahip bir profesyonel web sitesi tasarım ve geliştirme ekibine erişim
 • Sezgisel gezinme ile modern araçları uygulamak için en son teknoloji ve modern kodlama ilkelerinin kullanımı
 • Telefonlar ve tabletler dahil olmak üzere mobil cihazlarda duyarlı, platformlar arası uyumluluk
 • Çeşitli proje kapsamlarına, bütçelerine ve zaman çizelgelerine hitap eden rekabetçi web tasarım fiyatlandırması

Bir web tasarım uzmanından randevu alın

Yeni bir web sitesi oluşturmak veya mevcut bir web sitesini güncellemek çok zaman ve çaba gerektirebilir. Kapsamlı araştırma ve planlama, birden fazla uzmanla işbirliği ve entegre bir pazarlama stratejisi gerektirir. İster eksiksiz bir hizmet paketine, ister özenle seçilmiş birkaç öğeye ihtiyacınız olsun, profesyonel web tasarımcıları, metin yazarları, web geliştiricileri ve pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimizden yararlanabilirsiniz. Fikir üretiminden kodlamaya kadar, dijital ortamdaki işletmelerin büyümeyi hızlandırmak için kullanabileceği somut çözümler sunma konusunda yeteneğimiz var. Rekabette bir adım önde olmak ve markanız için uzun vadeli sürdürülebilir başarı sağlamak için web tasarım deneyimimizden yararlanın.

 • Sık Sorulan Sorular

  Web Tasarım ile ilgili bazı sorularınız olabileceğini anlıyoruz. Bu hızlı Soru-Cevap, birçok temel konuyu kapsar. Başka sorularınız varsa, bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 • İnternet üzerinden satış yapsanız da yapmasanız da, dijital varlığınız işinizin başarısı için kritik öneme sahiptir. Web tasarıma yatırım yaparak doğrudan ticari geleceğinize yatırım yapmış olursunuz.

  Web sitesi tasarımı ve geliştirmesi, harika görünen ve hissettiren ve en iyi şekilde çalışan bir web sitesi oluşturma sürecidir. Harika bir web sitesinin arama motoru sonuçlarında daha üst sıralarda yer alması, daha fazla ziyaretçi çekmesi ve nihayetinde daha fazla gelir elde etmesi daha olasıdır. Yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmak için, yeni web sitenizin iş hedeflerinizi tam olarak karşılamasını sağlamak için veriye dayalı bir strateji sağlayacak profesyonel bir web tasarım ajansıyla ortaklık kurmak faydalıdır.

  Evet! Oluşturduğumuz her site duyarlı ve harika görünecek ve herhangi bir cihazda (masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler) iyi çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

  Web siteleri için standart geliştirme süreleri genellikle 6 ila 8 hafta arasında değişir. Ancak bu, entegre etmek istediğiniz içerik miktarına, web site özelliklerine, üçüncü taraf entegrasyonlarına ve arama motoru optimizasyonu düzeyine bağlıdır . Genellikle web sitesi büyüdükçe, tüm içeriğin geliştirilmesi ve yayınlanması daha fazla zaman alır.

  Oluşturduğumuz web sitelerinin çoğu, her müşteri için özel olarak tasarlanmıştır. Zaman zaman, özel bir web sitesi daha uzun bir süre boyunca tasarlanırken, müşteri geçici bir web sitesini çok hızlı bir şekilde kurmak istiyorsa, şablonlu bir tasarım kullanacağız.

Okumaya Değer

Web Tasarım hakkında her zaman öğreniyor ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz.

Web Tasarım Neden Önemlidir?

Web Tasarım Neden Önemlidir?

12-04-2023

İnternet sitenizi tanımaları için sadece 15 dakika verilseydi, insanların yüzde 66'sı sade ve basit bir şey yerine güzel tasarlanmış bir...
~ 12 dakika Okuma Süresi