Google Reklam | İlbars Medya

Google Reklam

Google Reklam ajansımızın yardımıyla pazarlama yatırım getirinizi güçlendirin ve büyüme potansiyelinizi en üst düzeye çıkarın.

Tıklama Başına Ödeme Reklam Hizmetlerimiz

 • Büyüme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış eksiksiz bir tıklama başına ödeme hizmetleri paketi sunuyoruz. Ekibimiz, sizinki gibi işletmelerin başarılı olmasına yardımcı olmaya kendini adamıştır ve sonuç elde edecek uzmanlığa ve deneyime sahibiz. Ekibimiz, markanızın benzersiz ihtiyaçları ve hedefleri ile uyumlu, özel bir tıklama başına ödeme reklam stratejisi oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır. Pazarlamada başarılı olmanın ne demek olduğunu anlıyoruz ve büyüme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya kararlıyız.

  Sunduğumuz temel hizmetlerden bazıları şunlardır:

  • Kapsamlı hesap kurulumu ve yönetimi
  • Strateji geliştirme ve uygulama
  • Anahtar kelime araştırması ve seçimi
  • Reklam metni optimizasyonu
  • A/B testi ve kampanya ölçeklendirme
  • Kitle hedefleme ve optimizasyon
  • Devam eden kampanya optimizasyonu ve iyileştirmesi
  • Ayrıntılı raporlama ve analitik

Google Reklam Yönetim Şirketimiz ROI'yi(Yatırım Getirisi) Nasıl Artırıyor?

 • 1- Keşif

  Firmamız hesabınız üzerinde herhangi bir çalışmaya başlamadan önce, google reklam hedeflerinizi anlamak için sizinle ayrıntılı bir istişare yapacağız.Bu, benzersiz ihtiyaç ve hedeflerinizle uyumlu etkili bir strateji için temel oluşturmamıza yardımcı olur.

 • 2- Analiz

  Şirketimiz hedeflerinizi sağlam bir şekilde anladığında, optimizasyon ve iyileştirme alanlarını belirlemek için hesabınızı derinlemesine inceleyeceğiz.Değişikliklerin gerekli olduğu alanları belirlemek için hesabınızda tam bir denetim gerçekleştireceğiz.Bu, mevcut stratejilerinizi ve taktiklerinizi değerlendirmek, sorunları belirlemek, iyileştirme ve optimizasyon için önerilerde bulunmak anlamına gelir.

 • 3- Strateji

  Analizimiz aracılığıyla toplanan bilgilerle donanmış olan google reklam yönetim ekibimiz, sonuçlara ulaşmak için tasarlanmış kapsamlı bir reklam stratejisi geliştirecektir.Devam eden getiriler için zemin hazırlayarak anında büyüme sağlamak ve uzun vadeli başarıya zemin hazırlamak için çalışacağız.

 • 4- Uygulamak:

  Ekibimiz, google reklam stratejinizi uygulamak için yorulmadan çalışacak ve zamanında ve etkili sonuçlar vermemizi sağlayacaktır.Kampanyanızı gerektiği gibi sürekli olarak ayarlayıp optimize edeceğiz, böylece rekabette bir adım önde olabilir ve yolculuğumuzun her aşamasında daha fazla müşteriye ulaşabiliriz.

 • 5- Raporlama ve Analitik:

  Her kampanyanın sonunda, çabalarınızın karşılığını nasıl aldığınızı görebilmeniz için ayrıntılı raporlar ve analizler sağlayacağız.Reklam yönetimi ekibimiz, başarı alanlarını ve iyileştirilmesi gereken alanları belirlemek için sizinle birlikte çalışacak, böylece ileriye dönük veriye dayalı kararlar alabilirsiniz.

 • 6- Sürekli Optimizasyon ve İyileştirme:

  Pazarlama ortamı her zaman değişiyor ve stratejinizin buna ayak uydurması çok önemlidir.Ajansımız, markanızı rekabette önde tutmak için sürekli optimizasyon yönetimine kendini adamıştır.

Başarılı Büyümenin Kritik Unsuru

Google Reklam, işletmenizin büyümesi için neden bu kadar önemli? İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte organik aramadan sosyal medya pazarlamasına uzanan birçok ücretsiz tanıtım kanalına erişimimiz oldu. Bununla birlikte, ortalama bir tüketici, Google arama sonuçlarının ilk sayfasının ötesine nadiren bakar, bu da markanızın sıralamalarda üst sıralarda yer almasını zorunlu kılar.

Ve sosyal medya platformları, potansiyel müşterilere ulaşmanın harika bir yolu olsa da, oldukça rekabetçi bir kanaldır ve bu da kalabalığın arasından sıyrılmayı zorlaştırır. Ücretli reklamlar ise sonuç odaklı hassasiyetle belirli kitleleri hedeflemenize olanak tanıyarak en değerli olası satışlara tam olarak doğru zamanda ulaşmanızı sağlar. Evet, bir yatırım gerektirir, ancak İlbars Medya gibi yetenekli bir Google reklam yönetim ajansıyla ortaklık kurduğunuzda, yatırımınızın geri dönüşü inanılmaz derecede yüksek olabilir. Kazanmak için para ödüyorsanız, neden mümkün olan en iyi yatırım getirisini aldığınızdan emin olmuyorsunuz?

Şirketimiz, her büyüklükteki işletme için bir büyüme gücü olarak google reklam yönetiminin kritik önemine değer vermektedir. Uzmanlığımız ve performansımızla ajansımız, yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmanıza ve işletmenizin gerçekten hak ettiği büyümeyi elde etmenize yardımcı olabilir. Google Reklam Yönetimi hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve markanız için inanılmaz getiriler sağlamaya başlamak için şimdi bize ulaşın.

Google Reklam Hizmetlerimizin Getirilerinizi Nasıl En Üst Düzeye Çıkarabileceğini Keşfedin

Ajansımız, işletmenizin benzersiz olduğunu ve son derece özelleştirilmiş bir Google Reklam Yönetim hizmeti gerektirdiğini anlıyor. Şirketimizin profesyonel rehberliği ile daha fazla müşteriye ulaşabilir, hedef kitlenizin ilgisini çekebilir ve mümkün olan en yüksek yatırım getirisini elde edebilirsiniz. Dijital pazarlamanızı bir sonraki seviyeye taşımaya hazırsanız, bugün bizimle iletişime geçmekten ve Google Reklam kampanyanızı başlatmaktan çekinmeyin. Google Reklam Yönetim hizmetlerimiz aracılığıyla işinizi büyütmenize ve bu süreçte yatırım getirisini artırmanıza yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz. Kapsamlı hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için şimdi bizimle iletişime geçin.

 • Sık Sorulan Sorular

  Google Reklam ile ilgili bazı sorularınız olabileceğini anlıyoruz. Bu hızlı Soru-Cevap, birçok temel konuyu kapsar. Başka sorularınız varsa, bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 • Evet! Google, daha fazla müşteriye ulaşmanıza, hem yerel hem de global olarak reklam vermenize ve doğru zamanda doğru kişilere ulaşmanıza olanak tanır. Müşteriler zaten ürün veya hizmetinizi arıyor. Google'da reklam yayınlamak, daha görünür olmanıza yardımcı olur. Ayrıca, nispeten küçük bir bütçeniz olsa bile, reklam vermeniz gereken minimum tutarda sınır olmadığından, çok az riskli reklamlarla deneme yapabilir ve sonuçları günler veya haftalar boyunca ölçebilirsiniz.

  Eski adı Google AdWords olan Google Ads, Google'ın çevrimiçi reklamcılık platformudur. İşletmelerin, Google Görüntülü Reklam Ağı aracılığıyla Google arama sonuçları sayfalarına ve diğer birçok sayfaya reklam yerleştirmesine olanak tanır.

  Profesyonel bir Google reklamcılık şirketi, reklam harcamanızdan en iyi şekilde yararlanmanıza, zamandan tasarruf etmenize ve kampanyalarınızın sonuçlarını iyileştirmenize yardımcı olabilir. Siz işinizin diğer yönlerine odaklanırken Google Ads ile anlamlı sonuçlar elde etmenizi sağlayacak uzmanlığa ve kaynaklara sahipler.

  Google Ads şirketleri, işletmelerin markalarını, ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmak için Google Ads'ü kullanmalarına yardımcı olur. Bir reklam stratejisi oluşturabilir, reklamlar ve açılış sayfaları oluşturabilir, kampanyaları yönetebilir, reklamları test edip optimize edebilir ve sonuçları izleyebilirler. Google arama ağı reklamları, görüntülü ağ reklamları, yeniden pazarlama reklamları, Google Alışveriş reklamları ve daha fazlasıyla çalışabilirler. Bazı Google Ads ajansları, resmi Google İş Ortağı ajansları olarak sertifikalandırılmıştır.

Okumaya Değer

Google Reklam hakkında her zaman öğreniyor ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz.

Google Benzer Kitleleri Kaldırıyor: İşte Bilmeniz Gerekenler

Google Benzer Kitleleri Kaldırıyor: İşte Bilmeniz Gerekenler

08-04-2023

Google kısa süre önce Reklam platformunun Benzer Kitleleri kullanımdan kaldıracağını ...
~ 5 dakika Okuma Süresi