İçerik Pazarlaması | İlbars Medya

İçerik Pazarlaması

Müşterilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi ilgi çekici ifadelerle birbirine bağlamak gereklidir. İnternet kullanıcılarının %75'inden fazlası düzenli olarak blog yazılarını okuyor ve ilgi alanlarına hitap eden ve sorularını yanıtlayan içerik arıyor. İçerik pazarlaması, güven inşa ederek ve kendi sektörlerinde güvenilirlik oluşturarak şirketlerin ürün tekliflerinin ötesine geçmelerine yardımcı olur.

 • İlbars Medya'nın içerik pazarlama hizmetleriyle daha fazla paylaşıma, potansiyel müşteriye ve satışa merhaba deyin

  Marka bilinirliğini ve web sitesi trafiğini artırmanın yanı sıra çifte web sitesi dönüşüm oranlarıyla içerik pazarlaması, şirketinizin gelirini artırmak için çok önemlidir.

  İçerik pazarlama hizmetleri ortağınız olarak İlbars Medya ile şunlara erişebilirsiniz:

  • Arama motoru optimizasyon standartlarını takip eden özel içerik
  • Şeffaf fiyatlandırma (Gizli ücretler ve gizli stratejiler içermez)
  • İçerikten elde edilecek yatırım getirisini artırmak
  • Doğru içerik oluşturan sektöre özel yazarlar ve editörler

  İçeriğinizi optimize etmeye başlamaya hazır mısınız? Deneyimli bir strateji uzmanıyla içerik pazarlama hizmeti paketlerimiz ve fiyatlarımız hakkında ve bunların nasıl daha fazla pay, olası satış sağlayabilecekleri hakkında sohbet etmek için çevrimiçi olarak bize ulaşın !

 • Özel planlar ve Özel fiyatlandırma mı arıyorsunuz? O zaman teklif isteyin.

Anahtar teslimi içerik pazarlama hizmetleriyle içerik pazarlamayı kolaylaştırın

İçerik pazarlama, İlbars Medya'nın içerik pazarlama hizmetleriyle 1, 2, 3 kadar kolaydır. Tam hizmet veren bir ajans olarak, içerik pazarlamayı bir gelir kaynağı haline getirmek için işletmenizin ihtiyaç duyduğu yetenek ve teknolojiyi sağlıyoruz. İçerik pazarlama hizmetlerimizin neler içerdiği hakkında şimdi daha fazla bilgi edinin:

 • İçerik Stratejisi

  Tüm içerik pazarlama hizmet paketlerimiz, işletmeniz, hedef kitleniz ve hedefleriniz için oluşturulmuş özel bir içerik stratejisi içerir.

 • İçerik geliştirme

  Ardından, şirketinizin mutlaka paylaşması gereken içerikler için bir içerik takvimi oluşturuyoruz. Planınıza bağlı olarak 3-10 adet içerik alabilirsiniz.

 • İçerik yaratımı

  Deneyimli şirket içi metin yazarlığı ve pazarlama ekibimiz, ister blog gönderisi, ister çevrimiçi rehber veya video olsun, özel içeriğinizi oluşturmaya başlar.

 • İçerik Optimizasyonu

  İçerik pazarlama yönetimi hizmetleriniz , içeriğinizi kullanıcılar ve arama motorları için optimize eden SEO hizmetlerini de içerir.

 • İçerik Reklamı

  Sektörün etkileyicilerinden oluşan ağımızı kullanarak, içeriğinizi kitleniz için en önemli yerlerde çevrimiçi olarak tanıtmanıza yardımcı oluyoruz.

 • İçerik Raporlama

  Her ay, içeriğinizin performansını gösteren, okunması kolay bir içerik raporu sunuyoruz.

Trafik, Sıralamalar ve Satış için İçerik Pazarlama Hizmetleri

İçerik pazarlama hizmetlerimiz ile içerik pazarlamasını düşünmeyin. İçerik pazarlama ekibimiz işletmeniz için özel (ve arama motoru dostu) içerik geliştirir, yazar, ve düzenler. Blog gönderilerinden hizmetlerinize ve videolara kadar her şeyi ilbars medya ile yapabilirsiniz.

İçerik pazarlama hizmetlerimizin bazı özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin:

İlk olarak, içerik pazarlama ekibimiz şirketinizi, hedeflerinizi ve sektörünüzü tam olarak anlamak için işletmenizle birlikte çalışacaktır. Ardından, site içeriğinizin arama motoru sonuçlarında sıralanmasına ve müşterileri dönüştürmesine yardımcı olmak için tasarlanmış özel bir içerik pazarlama stratejisi geliştirmenize yardımcı olacağız.

İçerik stratejimizin temel bir parçası anahtar kelime araştırmasıdır. Ekibimiz, hedef kitleniz için önemli olan anahtar kelimeleri araştırarak, web sitenize yüksek kaliteli trafik çeken orijinal ve değerli içerik geliştirebilir.

Örneğin, bir peyzaj firmasıysanız, şu anahtar kelimeler etrafında içerik oluşturabiliriz:

 • “çimlerinizi ne sıklıkla biçmelisiniz”
 • “çim gibi görünen yabani otlar”
 • “yeni çimleri gübrelemek”
 • “arka bahçe için peyzaj fikirleri”

Sizin de anlayabileceğiniz gibi, bu anahtar kelimeler bir kullanıcı sorusunu yanıtlamaya odaklanır; Hangi yabani otlar çime benzer, arka bahçeyi nasıl düzenleyebilirsiniz, yeni bir çimi nasıl gübreleyebilirsiniz ve onu ne sıklıkla biçmelisiniz. Bunlar, "konut peyzaj şirketi" gibi işlemsel anahtar kelimeler değildir.

İçerik pazarlama hizmet sağlayıcınız olarak, anahtar kelime araştırması yaparken aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bakarız:

Arama hacmi: Aylık aranma sayısı makul olan anahtar kelimeler için içerik oluşturmak önemlidir. Daha yüksek bir arama hacmi harika olsa da, hedeflerinize ulaşmak anlamına gelmez, bu nedenle daha düşük arama hacmine sahip anahtar kelimeleri de dikkate alıyoruz.

Rekabet: Web sitenizin SEO durumuna bağlı olarak , rekabeti yüksek anahtar kelimeler için arama sonuçlarında sıralanmak zor olabilir. Bu nedenle organik SEO hizmetlerimiz, içerik pazarlama hizmetlerimize mükemmel bir ektir.

Tıklama Başına Maliyet (TBM): Anahtar kelime araştırması sırasında dikkate alınması gereken bir diğer faktör de TBM'dir. Ekibimiz bu sayıyı referans alarak, anahtar kelimenin işletmeniz ve rakipleriniz için potansiyel değerini belirleyebilir.

Kullanıcı amacı: Anahtar kelime araştırması sırasında en kritik düşüncelerimizden biri, kullanıcı amacıdır. Anahtar kelimenin arkasındaki kullanıcı amacına cevap vermeyen içerik oluşturursanız, o zaman performans göstermez. Bu nedenle ekibimiz, bir anahtar kelimenin kullanıcı amacını derinlemesine araştırır.

Anahtar kelime araştırmamızı bitirdikten sonra, sizin için bir içerik planı geliştirmeye geçiyoruz.

Ardından, hizmetlerimiz bir içerik proje yönetimi programı oluşturmaya odaklanır. Bu adımda, stratejiniz için bir içerik takvimi oluşturuyoruz. Ayrıca, içeriğin yazılması ve gözden geçirilmek üzere ekibinize teslim edilmesi için bir son tarih belirleriz.

Geliştirdiğimiz içerik miktarı, içerik pazarlama hizmetleri paketinize bağlıdır.

İçerik pazarlama yönetimi hizmetlerinizin her ay 10'dan fazla içerik içermesini istiyorsanız, her zaman strateji ekibimizden özelleştirilmiş bir plan talep edebilirsiniz. Sohbet etmek için onlarla çevrimiçi olarak veya tel;?> numaralı telefondan iletişime geçmeniz yeterli.

Bu aşamada, özel hesap yöneticiniz ayrıca size proje yönetimi için tercih ettiğimiz platform hakkında bir yol gösterir. Onlara soru sormaktan çekinmeyin; yanıtlamaktan ve sorunları gidermenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

İçeriğinizi arama için optimize eden yazarlarımıza ek olarak , özel hesap yöneticiniz de yapacaktır. Örneğin, web sitenizde uzun biçimli bir içerik yayınlıyorsanız, bunun için çekici bir başlık etiketi ve meta açıklama oluştururlar.

Sonuç, yalnızca kullanıcılar için değil aynı zamanda arama motorları için de optimize edilmiş içeriktir. İçeriğinizi her iki taraf için de optimize ederek, içeriğinize başarı için en iyi temeli sağlıyoruz - yani yalnızca hedef kitlenizde yankı uyandırmakla kalmayacak, aynı zamanda arama sonuçlarında iyi bir sıralamaya sahip olacak.

İçerik pazarlama hizmetleri sağlayıcınız olarak İlbars Medya ile içerik pazarlamanın yanı sıra SEO sonuçlarını da göreceksiniz.

İçerik pazarlama ajansımızın hizmetleri arasında içerik üretiminin yanı sıra içerik tanıtımı da yer almaktadır. Deneyimli sektör etkileyicileri ağımız, içeriğinizi çevrimiçi olarak dağıtmak için çalışacak ve işletmeniz için en önemli olan sitelerde ve sosyal platformlarda paylaşacaktır.

İçerik tanıtımı, marka bilinirliğini artırmanıza olanak tanır ve mesajınızı daha fazla kişiye gösterir. Daha fazla kişi çevrimiçi içeriğinizle bağlantı kurdukça, artan site trafiğinin, dönüşümlerin ve gelirin avantajlarından yararlanacaksınız.

Sahip olduğunuz medyayı web'de tanıtmak için tıklama başına ödeme gibi ücretli stratejiler de kullanabiliriz. Örneğin, sosyal medya reklamcılığı , içerik tanıtımı için mükemmel bir içerik pazarlama kampanyası stratejisidir.

İçeriğinizi oluşturduktan ve tanıttıktan sonra durmuyoruz!

İçerik pazarlama çözümlerimiz, yatırım getirinizi (YG) izlemenize ve pazarlama çabalarınızdan mümkün olan en iyi sonuçları almanıza olanak tanıyan özel raporlamayı içerir.

Agresif ve pazar lideri içerik pazarlama hizmet paketlerimizin bir parçası olarak, aylık bir içerik pazarlama stratejisi raporu alırsınız. Özel hesap yöneticiniz, şirketinizin karar alıcılarıyla paylaşabileceğiniz tonlarca yararlı bilgi içeren bu raporu derler.

İçerik pazarlama yönetimi hizmetlerimizin hangi katmanını seçerseniz seçin, ayrıntılı verilere erişebileceksiniz. Birkaç örnek, sizin ve rakiplerinizin pazardaki payının yanı sıra rakibinizin web sitelerindeki değişikliklerin bir analizini içerir.

Eksiksiz hizmet sunan dijital pazarlama ajansımızla ortaklık yaparak bu içeriği oluşturma konusunda endişelenmenize gerek yok. İçerik pazarlama stratejinizi sizin için geliştiriyor ve hayata geçiriyoruz.

 • Neden içerik pazarlama hizmetlerine yatırım yapmalısınız?

  Web pazarlama ile hedef kitlesine ulaşmak isteyen işletmeler için içerik pazarlaması olmazsa olmazdır. Şirketiniz çevrimdışı çalışıyor olsa bile, en iyi içerik pazarlama hizmetleri değer sunar. Güçlü bir içerik pazarlama stratejisiyle, birkaç blok ötedeki veya dünyanın diğer ucundaki kitlelerle bağlantı kurabilirsiniz.

  Bu bağlantı, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birkaç kayda değer fayda sağlar:

  İşinizi büyütün

  Tüketiciler, kedi ve köpeklerinin videolarını yayınlamaktan yeni evleri için ürün bulmaya kadar her şey için interneti kullanıyor. Ayrıca, tüketicilerin yüzde 80'i İnternet'i hizmet veya ürün araştırmak için kullanıyor ve yerel aramalar söz konusu olduğunda , son yıllarda bu oran yüzde 500'den fazla arttı .

  İşinizi büyütmek istiyorsanız, geleneksel pazarlama veya reklamcılığı kullanmak yeterli değildir.

  Stratejik bir içerik pazarlama planı ve lider içerik pazarlama ajansımızla, satın alma huninizin çeşitli aşamalarındaki tüketicilerle bağlantı kurabilirsiniz .

  Uzun biçimli içerik, blog gönderileri veya infografikler gibi içerik varlıklarınızla, kullanıcıları bir aşamadan diğerine yönlendiren dönüşüm hunisi içeriğinin üst, orta ve alt kısımlarını oluşturabilirsiniz. Sonunda en dibe ulaşırlar ve işte o zaman satın almaları, fiyat teklifi isteklerini ve aramaları görürsünüz.

  Sonuç? Hiç yavaşlama belirtisi olmadan büyüyen bir işletme.

  Marka Bilinirliğinizi Oluşturun

  Markanız, şirketinizin sahip olduğu en değerli şeylerden biridir. İşletmenizi tanımlar ve müşterilerinizin elde tutulmasına ve sadakatine katkıda bulunur. Aynı zamanda satın alma kararlarını da etkiler, bu nedenle marka bilinirliği oluşturmak zorunludur.

  İçerik pazarlama yönetimi hizmetlerimiz ile hedef kitleniz nezdinde markanızın bilinirliğini artırabilirsiniz. Ancak, marka bilinirliği oluşturmak zaman alır. Bu nedenle içerik pazarlaması, tıpkı arama motoru optimizasyonu (SEO) gibi devam eden bir stratejidir .

  SEO gibi, içerik pazarlaması da şirketiniz için uzun vadeli gelir ve marka bilinirliği sağlar. Artan marka bilinirliği ile daha fazla müşterinin, satın almaya hazır olduklarında şirketinizi seçmesini bekleyebilirsiniz.

  Neden? Haftalarca, aylarca, hatta yıllarca onlara yüksek kaliteli, bilgilendirici içerik sağladınız. Bu kaliteli içerik, sorularını yanıtlayarak ve onlara rehberlik ederek değer sağladı.

  Araştırma ayrıca, konu marka bilinirliği olduğunda içerik pazarlamanın bir güç merkezi olduğunu doğruluyor. Markanızı oluşturarak ve marka bağlılığı oluşturarak, cüzdan payınızı dokuz kata kadar artırabilirsiniz; bu, özellikle rekabetçi bir sektörde çok büyük bir rakamdır.

  Gelirinizi Arttırın

  Şirketlerin içerik pazarlamasına yatırım yapmasının başka bir nedeni var mı? Yükselen dönüşüm oranı. Son zamanlarda yapılan araştırmalar, içerik pazarlama planları olan işletmelerin, bu dijital pazarlama stratejisini atlayan işletmelerden altı kat daha yüksek dönüşüm oranlarına sahip olduğunu ortaya koydu.

  Aylık dönüşüm oranınız yüzde 35 ise, ürün satın alma, mağaza ziyareti veya haber bülteni kayıtları için altı kat artış, dönüşüm oranınızı yüzde iki oranında artırır. Bu küçük bir kazanç gibi görünebilir, ancak yeni bir olası satışın ortalama değerini veya bir müşterinin ortalama harcamasını düşünün.

  Daha da iyisi, rekabetinizi düşünün. Rekabetçi içerik pazarlama hizmetlerimizle, pazarda rekabet avantajı elde edersiniz. Bu avantaj, şirketinizin daha değerli potansiyel müşteriler ve müşteriler kazanmasına yardımcı olarak rakiplerinizin büyümesini sınırlar.

  Sonuç, pazar payını ve gelirlerini artıran bir işletmedir.

  Hedef Kitlenize Ulaşın

  Günümüzün çevrimiçi dünyasında, tüketiciler muazzam miktarda güce sahiptir. Tarayıcılarındaki reklamları engelleyebilecekleri gibi çevrimiçi olarak hangi web siteleri ve şirketlerle etkileşime gireceklerini seçebilirler. Bu, belirli pazarlama kanalları aracılığıyla hedef kitlenize ulaşmanızı zorlaştırabilir.

  İçerik stratejisi hizmetlerimizle işletmeniz, ideal müşteriniz için çevrimiçi bir merkez haline gelir. Hedef kitleniz hakkında bilgi edinerek, tercihlerini ve sıkıntılı noktalarını araştırarak, onları içeriğinizi okumaya, etkileşimde bulunmaya ve paylaşmaya teşvik eden rekabetçi ve üzerinde düşünülmüş bir strateji oluşturuyoruz.

  İçerik pazarlaması aynı zamanda modern tüketicilerin nasıl alışveriş yaptığına da hitap ediyor.

  Alışveriş yapanlar , bir ürün veya hizmeti araştırırken, satın almadan önce yaklaşık 12 parça içerik okur. Bu içeriğin bir kısmı, bir sektör haber sitesi gibi rakip olmayan web sitelerinden gelse de, kullanıcılar , dönüşüm hunisinin alt kısmını okudukça rakip sitelere gelirler .

  İçerik pazarlama ajansımızın hizmetleri ile bunun önüne geçebilirsiniz.

  Ekibimiz, yalnızca dönüşüm hunisinin alt kısmını değil, aynı zamanda dönüşüm hunisinin ortasını ve üstünü de içeren kişiselleştirilmiş bir strateji oluşturacaktır . Bu tür bir strateji, satın alma dönüşüm hunisinin ilk, orta ve sonraki aşamalarında kullanıcılarla bağlantı kurmanıza yardımcı olur.

  Ardından, hedef kitleniz satın alma kararını verdiğinde, seçecekleri şirket sizin olur.

  Tüketici Tabanınızı Genişletin

  Birçok şirket, iş stratejilerini müşterilerine ulaşmaya odaklıyor. Bu da anlaşılabilir bir durumdur - bu tüketiciler, ekibinizin daha sonra şirketinizin karar vericilerine gösterebileceği anında sonuçlar sunar.

  Ancak işinizi büyütmek istiyorsanız, satın alma huninizin ilk aşamalarındaki kullanıcıları düşünmeniz gerekir. İlk gün şirketinizi aramayacak veya ürününüzü satın almayacak olsalar da, bir noktada harekete geçirici mesajlarınıza (CTA'lar) yanıt vereceklerdir.

  Neden?

  Tüketiciler, satın almadan önce işletmeniz hakkında bilgi edinmek ister, ancak bunu promosyon amaçlı olmayan bir şekilde yapar. Aslında, kullanıcıların yüzde 70'i bir şirketi reklamlardan çok makaleler veya blog gönderileri gibi içerikler aracılığıyla tanımayı tercih ediyor.

  Örnek olarak, diz protezi ameliyatı için bir tıp merkezini araştıran birini düşünün. İçerik, tesis ve personel hakkında bilgi edinmelerine ve ayrıca danışma için tesise gitmeden önce tesisle bir ilişki kurmalarına yardımcı olabilir.

  Karşılaştırıldığında, bir reklam bu tür bir ilişki oluşturmaz. Aslında, pazarlamacıların yüzde 70'inden fazlası içerik pazarlamasını basılı reklamlardan daha etkili buluyor, bu nedenle tıbbi içerik pazarlaması sağlık sektörü için çok önemli.

  Şirketinizin iş ve içerik pazarlama stratejisindeki satın alma huninizin her adımını göz önünde bulundurarak, tüketici tabanınızı genişletme potansiyeline sahipsiniz. Daha büyük bir takiple, artan dönüşümler ve marka bilinirliği gibi içerik pazarlamanın diğer faydalarını artırabilirsiniz.

  İş ortağınız olarak, bu avantajları sunması için İlbars Medya'ya güvenebilirsiniz. Yenilikçi ve sonuç odaklı içerik oluşturma konusunda uzman ekibimizle, en iyi içerik pazarlama hizmetleri için lider seçim biziz.

  Dijital Pazarlama Yatırım Getirinizi En Üst Düzeye Çıkarın

  İşletmeniz için uzun vadeli bir gelir kaynağı oluşturma yeteneği ile dijital pazarlama içeriği hizmetlerimiz, yatırımınızı en üst düzeye çıkarır. Daha büyük bir yatırım getirisi ile şirketiniz, işletmenizi ve hizmetlerini genişletmenin yanı sıra çevrimiçi pazarlama stratejilerinize yeniden yatırım yapabilir.

  İçerik pazarlamasının yatırım getirisi değişiklik gösterse de, geleneksel pazarlamadan daha iyi sonuçlar verir.

  Örneğin, geleneksel pazarlamaya göre neredeyse yüzde 55 daha fazla müşteri adayı oluşturur. En iyi yanı, içerik pazarlama hizmetlerimizin işletmeniz için her zaman geçerli olan içerik geliştirmeye odaklanmasıdır. Bu içerik, yeni tüketicileri rutin olarak çeker.

  Geleneksel pazarlamaya kıyasla içerik pazarlamanın bir diğer avantajı da maliyetinin %62 daha az olmasıdır . Bu da şirketinizin getirisini daha da artırır. Ayrıca, dijital pazarlama stratejinizin sonuçlarını en üst düzeye çıkarır.

  Ekibimiz için işletmenizin yatırımınızın karşılığını alması çok önemlidir. Bu nedenle başarımızı müşterilerimizin içerik pazarlama kampanyalarının başarısıyla ölçüyoruz.

  Sektör Lideri Olun

  Tüketiciler bir sonraki alışverişlerini araştırırken, güvenilir kaynaklardan bilgi ararlar. İçerik pazarlama yönetimi hizmetlerimizle işletmeniz, niş pazarınız için sektörde güvenilen bir kaynak haline gelecektir.

  Bu tür bir itibar, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sağlar:

  İnsanlar şirketinize güveniyor: İnsanlar işinize güvendiğinde, bu çok büyük bir kazançtır. İlgi çekici ve bilgilendirici içerikle, şirketiniz kullanıcılar arasında bu güveni erkenden oluşturabilir ve bu da işletmenizi en çok tercih edilenler arasında sağlamlaştırabilir.

  İnsanlar içeriğinizi paylaşıyor: Yüksek kaliteli, yüksek değerli içerikle, insanların bunu paylaşması doğaldır. Şirketinizin içeriğini arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla paylaşarak işletmeniz hedef kitlenizdeki kişilerin dikkatini çeker.

  İnsanlar şirketinizi seçiyor: Sektörde güvenilir bir kaynak olmanın en iyi yararı, dönüşümlerdir. Sektörün en iyisi olduğunuz için kullanıcıların işletmenizi araması, ürününüzü satın alması veya mağazanızı ziyaret etmesi kolay bir karar haline gelir.

  SEO'da yüksek değerli bir anahtar kelime için arama sonuçlarının ilk sayfasında bir numaralı konumu kazanmak gibi, şirketinizin sektör için önerilen bir kaynağa dönüşmesi zaman alır. Bu nedenle içerik pazarlaması devam eden, uzun vadeli bir stratejidir.

  Sonuç olarak, İlbars Medya gibi güvenilir ve saygın bir içerik pazarlama hizmeti sağlayıcısı seçmeniz çok önemlidir.

 • Sık Sorulan Sorular

  İçerik Pazarlaması ile ilgili bazı sorularınız olabileceğini anlıyoruz. Bu hızlı Soru-Cevap, birçok temel konuyu kapsar. Başka sorularınız varsa, bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 • İçerik pazarlaması , hedef kitlenizi çekmek, sitede tutma ve sonunda müşterilere dönüştürmek için içerik oluşturmayı ve dağıtmayı içeren bir tür gelir sağlayan pazarlama yöntemidir.

  İçerik pazarlama hizmetleri, işletmenizin hedeflerine ulaşmak için tasarlanmış bir içerik pazarlama stratejisi oluşturmayı ve çeşitli içerik türlerini üretmeyi, tanıtmayı ve izlemeyi içerir .

  İlk olarak, temel site yapısını veya site haritasını oluşturmak için ekibinizle işbirliği yapacağız. Ardından, tüm içeriği site haritasına göre düzenlemek için sizinle birlikte çalışacağız. Her sayfa için içerik yazma veya içeriği düzenleme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa , bu konuda da yardımcı olabiliriz.

Okumaya Değer

İçerik Pazarlaması hakkında her zaman öğreniyor ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz.