Marka Yönetimi | İlbars Medya

Marka Yönetimi

Müşterilerinizin kalplerini kazanın ve markanızı beyinlerine kazıyın. Siz işinizin şampiyonusunuz, biz yaratıcı çözümlerin savaşçılarıyız. Birlikte size ve müşterilerinize ilham verecek bir marka yaratacağız.

Kitlenizde yankı uyandıran marka bilinci oluşturma hizmetleriyle pazarlama stratejinizi yükseltin

 • Bir şirket olarak temelde kimsiniz ve neyi temsil ediyorsunuz? Sizi rekabetten ayıran nedir? Bunu hedef kitlenize açıkça ifade ediyor musunuz?

  Markanızın, pazarlama stratejinizdeki her iletişiminizde tüketicilerinizle anlamlı bir bağlantı kurması gerekir ve bu genel olarak tutarlı olmalıdır. Doğru yapıldığında, insanların işletmeniz hakkında hissettiklerini ve işletmenizle etkileşimlerini tamamen değiştirebilir.

  Güvenilir bir marka yönetimi ajansı olarak, bu soruları ve daha fazlasını yanıtlamanıza yardımcı olabiliriz. Güçlü marka bilinci oluşturma markanızın görünürlüğünüzü artırdığını, güven oluşturduğunu ve satışları artırdığını anlıyoruz, bu nedenle bu zorlu düzlemde ilerlemek için mücadele eden şirketlere yardımcı olmaya hazırız. İster sıfırdan bir marka oluşturuyor olun, ister marka bilinirliğini artırmayı veya marka itibarını artırmayı hedefliyor olun, hevesli ekibimiz size şu konularda yardımcı olabilir:

  • Marka stratejisi
  • Marka Stili
  • Marka Tasarımı
  • Marka geliştirme
  • Marka Yönetimi
  • Logo tasarımı
 • Sosyal Medya Markalaşması

  İşletmeler, farklı sosyal medya platformlarında tutarlı marka içeriği üretmenin yollarını bulmalıdır. Bir dijital marka ajansıyla ortaklık kurarak, tasarım ve pazarlama uzmanlarına erişim kazanırsınız ve hedefe ulaşıp ulaşmadığınız endişesinden kurtulursunuz.

  Markanızı küresel bir sahnede güçlendirmeye yardımcı olmak için şirketinizin farklı sosyal medya trendlerinden ve stillerinden yararlanmasını sağlıyoruz. Marka bütünlüğünüzden ödün vermeden, önemli mesajlarınızı ilgi çekici ve yaratıcı şekillerde paketlemenize yardımcı olacak bir stratejinin haritasını çıkarıyoruz.

 • Kurumsal Marka

  Kurumsal markalaşma, ürün veya hizmetlerinden ziyade şirketin markasını tanıtmanın sanatıdır. Şirket markalaşmasıyla, kurumsal varlığın arkasındaki soyut ruhu ve değerleri göstermeye odaklanılır. İşletmeler, profesyonel markalama hizmetlerimizi kullanarak önemli bir dijital iz bırakan ilgi çekici kurumsal medya oluşturabilir.

  Pazarlama stratejilerimiz, yaratıcılık, yeni ve hatta küresel pazarlarda anlamlı bağlantılar sağlamaya keskin bir odaklanma ile yönlendirilmektedir.

 • Web Sitesi Markalama

  Müşteri adayları oluşturan, hedef kitlelerin ilgisini çeken ve onları sadık müşterilere dönüştüren bir web sitesi oluşturun. Web tasarım ve geliştirme uzmanlarımızdan, metin yazarlarımızdan ve pazarlama stratejistlerimizden yararlanarak, müşterilerinize hitap eden, platformlar arası uyumluluğa sahip benzersiz bir web sitesine sahip olacaksınız. Markanızı ileriye taşıyan ve işletmeniz için daha fazla görünürlük yaratan dijital varlıklar geliştirme konusunda tutkuluyuz. Büyümeyi kolaylaştıran daha fazla marka bilinirliğinden yararlanmak için uzman web markalama hizmetlerimizden yararlanın.

  Yeni bir ürünü tanıtmak, bir hizmeti başlatmak veya yeni bir kitleyi hedeflemek mi istiyorsunuz? Yaratıcı marka bilinci oluşturma ile bunu başarmanıza yardımcı olabiliriz.

Uzman Marka Yönetimi Ajansımız ile Markanızı Güçlendirin

Güçlü bir marka oluşturmak, strateji ve çaba gerektirir. Başarılı markalar kolayca yeni kitleler çekebilir ve daha yüksek uzun vadeli müşteri sadakatine sahip olabilir.

İşletmenizle yakın işbirliği yaparak, tasarım ve pazarlama uzmanlarımız, mesajınızın doğru kişilere, doğru kapasitede ve ilgi çekici bir şekilde ulaşmasını sağlayan marka bilinci oluşturma kampanyaları geliştirir.

 • Marka Mesajlaşması

  Şirketiniz etik uygulamalara mı yoksa sürdürülebilir ürünlere mi odaklanıyor? Şirketiniz rekabetin sunmadığı ne sunuyor? Güven ve sadakat oluşturmak için şirketlerin temel değerlerini ve birincil misyonlarını potansiyel müşterilere açıkça ifade edebilmeleri gerekir.

 • Logo Tasarımı

  Akılda kalıcı bir logo tasarımı şirketiniz için çok şey yapabilir. İşletmenizin yüzü olarak hareket eden bir logo, sağlam bir ilk izlenim bırakmalı ve müşterilere markanız hakkında bir fikir vermelidir. İşletmelerin diğerlerinden sıyrılan benzersiz, akılda kalıcı logolar oluşturmasına yardımcı oluyoruz.

 • Marka Konumlandırma

  Modern tüketiciler, sizi rekabette neyin ayırdığını bilmeli ve bunu hızlı bir şekilde anlamalıdır. Marka konumlandırma, tüketici beklentileri ve ihtiyaçlarını iş teklifinizle birleştirir. Bu, şirketlerin benzersiz ve değerli ürünler veya hizmetler sunarak tüketicilerin zihnindeki konumlarını sağlamlaştırmasına olanak tanır.

 • Marka İfade Tonu

  Markanızın ifadesi büyük ölçüde hedef kitlenizin kültürüne, sektörüne ve ihtiyaçlarına bağlı olacaktır. İnsanlar gibi markaların da kendilerini ifade etmenin farklı yolları vardır. Eğlenceli, samimi, profesyonel veya ilham vericiye kadar, İfadenize kapsamlı tüketici araştırmaları rehberlik etmelidir.

 • Marka Stili

  Yukarıdaki tüm unsurlar belirlendikten ve üzerinde anlaşmaya varıldıktan sonra, bunları bir marka stili kılavuzunda bir araya getirmek çok önemlidir. Bu, marka ürünlerinde tutarlılığı sağlamak için çalışanlar ve dış kaynaklı ajanslar dahil olmak üzere kilit paydaşlara dağıtılabilir.

Ele alınacak bu kadar çok done varken, neden etki yaratan özgün markalar yaratma konusunda hevesli bir dijital marka yönetimi ajansının hizmetlerinden yararlanmıyorsunuz?

Markalaşma Sürecimiz

1. Brifting

İlk adım, iş değerlerinizi, misyonunuzu, temel tekliflerinizi, hedef kitlenizi ve hedeflerinizi anlamaktır. Çözümlerimizin ihtiyaçlarınızla yakından uyumlu olmasını sağlamak için bunu süreç boyunca bir kılavuz olarak kullanıyoruz.

2. Denetim ve Araştırma

Dijital stratejistlerimiz, potansiyel hedef alanlarla ilgili faydalı içgörüler elde etmek için kapsamlı pazar, tüketici ve rakip araştırması yürütür.

3. Marka Kimliği

Kilit paydaşlarınızla sürekli işbirliği yaparak, kimliğinize dayalı veri odaklı marka ürünleri ve içeriği geliştiriyoruz. Logo tasarımından misyon ifadelerine ve web içeriğine kadar her şeyi ele alıyoruz.

4. Pazarlama Stratejisi

Yeni ürünlerinizin dijital pazarda yerinizi almasını sağlamak için dijital pazarlama uzmanlığımızdan yararlanmanızı önemle tavsiye ederiz.

5. Marka Yönetimi

Gerekirse, markanızın tüm yönlerini geliştirmek ve yönetmek için çalışmaya devam edebiliriz. Yeni ürün lansmanlarından sosyal medya kampanyalarına kadar, markanızın benzersiz kimliğiniz ve stilinizle uyumlu olmaya devam etmesini sağlıyoruz.

 • Sık Sorulan Sorular

  Marka Yönetimi ile ilgili bazı sorularınız olabileceğini anlıyoruz. Bu hızlı Soru-Cevap, birçok temel konuyu kapsar. Başka sorularınız varsa, bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 • Markalaşma, yalnızca reklamdan daha fazlasını içeren bir pazarlama şeklidir. Potansiyel müşterilere, ürün veya hizmetlerinizi keşfetmeleri için benzersiz bir başlangıç noktasıdır. Müşterilerin neyi temsil ettiğinizi görmesi ve bu değerlerle bağlantı kurması ne kadar kolaysa, size güvenmeleri, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satın almaları o kadar olasıdır. Bu nedenle, tanınabilir ve değer verilen bir markaya sahip olmak, işletmeler için son derece güçlü bir varlıktır. Her dijital pazarlama stratejisinin merkezinde olması gereken bir varlıktır.

  Başarılı bir marka, kapsamlı tüketici ve rakip araştırmasının sağlam temelleri üzerine kuruludur. Bu bilgilerle, anlamlı bir bağlantı kurmak için uygun mesaj, tasarım, ifade tonu ve stille bir marka stratejisi geliştirmek için iyi bir başlangıçtasınız. Bir kez kurulduktan sonra, bilinirliği en üst düzeye çıkarmak ve güven oluşturmak için markalaşmanın tutarlı kalması gerekir.

Okumaya Değer

Marka Yönetimi hakkında her zaman öğreniyor ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz.

Müşterilerinizi Nasıl Bağlarsınız? 2023 Yılının En Etkili Stratejileri

Müşterilerinizi Nasıl Bağlarsınız? 2023 Yılının En Etkili Stratejileri

20-05-2023

Müşteriyi elde tutma, sadık müşterilerin sayısını artırma, var olan müşterilerden daha çok gelir elde etme ve rakiplerinin gerisinde b�...
~ 15 dakika Okuma Süresi
Marka Yönetimi Nedir? & 4 Etkili Marka Yönetimi Taktiği

Marka Yönetimi Nedir? & 4 Etkili Marka Yönetimi Taktiği

19-04-2023

Marka yönetimi tanımı : Pazarlamada marka yönetimi, bir şirketin kimliğini ve itibar...
~ 4 dakika Okuma Süresi