Web Yazılım | İlbars Medya

Web Yazılım

100% özelleştirilmiş yerli yazılım yapıyoruz. Web siteniz statik olmamalı, işletmenizin ve hedef kitlenizin değişen ihtiyaçlarını yansıtmalıdır. Web Yazılım uzmanlık alanlarımızdan birisidir. Uzmanlığımızı uygulayarak ve yeni site sayfaları oluşturmak, özel bir uygulama oluşturmak ve daha fazlası için sizinle birlikte çalışarak gelirinizi artırabiliriz.

Web Yazılım misyonumuz;

Web yazılım sürecini sizin için kolaylaştırmak adına

Müşterilerimizin barındırma, e-ticaret, içerik yönetimi ve pazarlama için doğru araçları seçmelerine yardımcı oluyoruz.

 • Planlama

  Özel İnternet uygulamalarına ihtiyaç duyan işletmeler, web geliştirme çözümlerimizi kullanır. Şirket içi web geliştirme uzmanlarımız, günümüzün en son web teknolojileri konusunda bilgili ve iyi eğitimlidir. Bir Web sitesi geliştirme projesi, başarılı bir şekilde gerçekleştirilecekse ayrıntılı planlama gerektirir. Planlama süreci; fikir alışverişi, seçeneklerin tartılması, sorumlulukların dağıtılması, web projesinde yer alan tüm tarafların ortak bir hedef için çalışmasını sağlar.

 • Sitenin Amacı

  Sürecin anahtarı, Web Sitesinin amacının ve hedef kitlesinin belirlenmesidir. Bu bilgi stil, yapı ve teknoloji ile ilgili kararları doğrudan etkiler. Nihayetinde, bir Web Sitesini kodlamak için kullanılan teknolojinin seçimi, büyük ölçüde Web Sitesi için gereken işlevselliğe ve sitenin gelecekteki olası geliştirme gereksinimlerine bağlıdır.

  LAMP (Linux-Apache-MySql-PHP) mimarisi, CSS, AJAX (Eşzamansız JavaScript ve XML) konusunda uzmanız.

Web Yazılım Çözümlerimiz

 • Özel Web Projesi

  Benzersiz iş hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış özel bir web çözümü oluşturmak için web geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Uzmanlarımız, projenin karmaşıklığı ve ölçeği ne olursa olsun, sektörünüze özel sağlam bir çözüm oluşturmanıza yardımcı olur.

 • Web Uygulaması (B2B/B2C)

  İlbars Medya, sağlam ve güvenilir web uygulaması geliştirme ile B2B/B2C işletmelerinin verimliliklerini artırmasına yardımcı olur. En sağlam teknolojilerden yararlanan ekibimiz, işinize ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış son derece rekabetçi web çözümleri oluşturur.

 • Kurumsal web çözümleri

  Uzmanlarımız, iş verimliliğinizi artırmak için kurumsal düzeyde çözümler oluşturmanıza yardımcı olur. Güvenli, esnek, özelleştirilebilir, ölçeklenebilir ve çeşitli cihaz ve platformlarda düzgün şekilde çalışan birinci sınıf web yazılımı oluşturuyoruz.

 • E-ticaret Sitesi

  Ekibimizle büyük miktarda veri için kurumsal düzeyde web çözümleri oluşturmak , işletmenize bilgi paylaşımı, izleme, yönetim ve karar verme için gelişmiş yetenekler sağlayacaktır.

 • İçerik Yönetim Sistemi

  Web geliştiricilerimiz, herhangi bir sektör için özel CMS çözümleri oluşturma konusunda kapsamlı deneyime sahiptir. Web sitenizi ve içerik yönetiminizi iyileştiren ve yükselten, zengin özelliklere sahip, esnek ve kullanıcı dostu bir CMS oluşturmak için buradayız.

 • CRM sistemleri

  İş süreçlerinizle uyumlu özel CRM yazılımı oluşturma konusunda derin bilgiye sahibiz. Çözümümüz, müşteri ve olası iletişim bilgilerini tek bir yerde depolamanıza, satışları otomatikleştirmenize ve pazarlama kampanyalarını etkili bir şekilde yönetmenize olanak tanır. Çözümümüzü kullanarak üretkenliği artırın ve müşteri ihtiyaçlarını karşılayın!

 • ERP sistemleri

  Uzmanlarımız, bir şirketin tüm birimlerinden gelen verileri tek bir dijital ortamda toplayarak, depolayarak, yöneterek ve yorumlayarak iş yönetimi sürecini dijitalleştiren ERP sistemleri kuruyor. Çözümlerimiz, dahili süreç otomasyonu, iş veri analitiği, etkili finansal yönetim ve çok daha fazlasını sağlar.

 • Destek ve bakım

  Geliştirme süreci bittikten sonra ekibimiz, gerçek kullanıcıların geri bildirimlerine, yazılım performansına ve değişen ihtiyaç veya gereksinimlere dayalı olarak web çözümü yükseltme konusunda size yardımcı olabilir. Veya ilerlemeye hazırsanız projeyi büyütebilirsiniz.

 • Ücretsiz danışmanlık ve fizibilite çalışmaları

  Danışmanlık : her proje ücretsiz bir ön danışma ile başlar. İlbars Medya, ihtiyaçlarınızı anlıyor ve mümkün olan en iyi çözümü belirlemede size rehberlik edebiliyoruz.

  Fizibilite çalışmaları : projenin teknik ve ekonomik fizibilitesini değerlendirmede, entegrasyon önermede, olası alternatiflerde ve geliştirme adımlarında size yol gösteriyoruz.

  Teknik şartname ve proje yönetimi

  Teknik Şartname : Gerekli işlevselliği, kullanılacak teknolojileri ve ihtiyaç duyulan gereksinimleri özetleyen teknik proje şartnamesini sizin için oluşturuyoruz. Genel bakıştan başlayarak, sonuçları ve teslimat süresini sağlamak için uygulama ayrıntılarına giriyoruz.

  Proje yönetimi : geliştirme projelerinizi tamamen yönetebiliriz. Yazılımı geliştirir, ilerlemesini izler ve gerekli entegrasyonlar için harici ortakları yönetmek de dahil olmak üzere kaynakları ve paydaşları koordine ederiz.

  Grafik tasarım ve kullanıcı deneyimi optimizasyonu

  Grafik Tasarım : Grafik tasarımın yönetimini üstleniyoruz. Görsel arayüzlerin bileşimi için her zaman en modern grafik öğelerini kullanarak, yazılımın görünümünü ve verdiği hissi şirketin görsel kimliğiyle uyumlu hale getiriyoruz.

  UX optimizasyonu : grafik çalışması, kullanıcı arayüzü çalışması ile süslenmiştir. Kullanıcı beklentileri giderek daha karmaşık hale geliyor: aracı kullanırken kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkararak bunları karşılamanıza yardımcı oluyoruz.

  Duyarlı tasarımla web tabanlı geliştirme

  Web-Besed Geliştirme : uygulamalarınızı standart bir tarayıcı üzerinden erişilebilecek şekilde geliştiriyoruz. Bu şekilde, yazılımınız her zaman güncel ve erişilebilir olacak, kaliteyi en üst düzeye çıkaracak ve bakım maliyetlerini en aza indirecektir.

  Duyarlı Tasarım : Uygulamalarımız, içeriği onu görüntüleyen cihazın türüne uyarlamak için tasarlanmıştır. Bu şekilde PC, Tablet veya Akıllı Telefon aracılığıyla kullanılabilirler ve her zaman optimum kullanıcı deneyimi sağlarlar.

  Sürekli İyileştirme : Projelerimiz özelleştirilecek ve zaman içinde genişletilecek şekilde tasarlanmıştır. Modern yazılım yönetimi uygulamalarının kullanımı sayesinde, üretimde yazılımın kesintisiz kullanılabilirliğini sağlarken, eklemeleri ve değişiklikleri test edebiliyoruz.

 • Sık Sorulan Sorular

  Web Yazılım ile ilgili bazı sorularınız olabileceğini anlıyoruz. Bu hızlı Soru-Cevap, birçok temel konuyu kapsar. Başka sorularınız varsa, bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 • Özel bir web uygulaması geliştirmek için, proje gereksinimlerinin ortaya çıkarılmasını ve proje geliştirmenin planlanmasını içeren derin araştırma ve iş analizi yapmanız gerekir. Ana işlevi tanımladıktan sonra, siz ve teknoloji ortağınız gerekli teknoloji yığınını seçersiniz. Ardından, UX/UI tasarım ve geliştirme sürecini başlatabilirsiniz.

Okumaya Değer

Web Yazılım hakkında her zaman öğreniyor ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz.