Sosyal Medya Reklamcılığı | İlbars Medya

Sosyal Medya Reklamcılığı

İlbars Medya, sosyal medya hizmetleri aracılığıyla etkili iş büyümesi sağlamaya odaklanan lider bir sosyal medya pazarlama ajansıdır. İster markanızın sosyal medyadaki varlığını geliştirin, ister sosyal medya reklamcılığı yoluyla hedeflenen olası satışları artırmak istiyor olun, sosyal medya reklamcılığı hizmetlerimiz hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

 • Birinci Sınıf Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

  Sosyal medya reklam hizmetleri, farklı sektörlerdeki işletmeler için sosyal stratejinin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Algoritmalar değiştikçe işletmeler, sosyal reklamcılıkla doğru zamanda doğru kişilere ulaşmak için stratejilerini çeşitlendirebilir.

  Her sosyal medya reklam platformunun insanlara ulaşmak için kendine özgü bir yolu vardır ve her birinin avantajları vardır. Sonuç olarak, hemen hemen her sektördeki işletmeler, belirli kitlelerini çekmek, bilgilendirmek ve dönüştürmek için sosyal medya reklamcılığın kullanımından yararlanabilir.

  Ajans ve sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerimizin çevrimiçi varlığınızı nasıl büyütebileceğini, satışlarınızı ve müşteri sadakatinizi nasıl artırabileceğini bugün bizimle çevrimiçi olarak iletişime geçerek keşfedin.

  Sosyal medya reklam yönetiminin faydaları hakkında doğrudan bir strateji uzmanıyla konuşmak isterseniz , bizimle tel; ?> numaralı telefondan veya bugün çevrimiçi olarak iletişime geçmekten çekinmeyin !

 • Özel planlar ve Özel fiyatlandırma mı arıyorsunuz? Özel teklifinizi almak için teklif isteyin.

Her Platform İçin Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

 • Facebook Reklam Hizmetleri

  Dünyanın en büyük sosyal medya ağı Facebook için sosyal medya reklam yönetimi hizmetleri ile bir milyarı aşkın kitleye ulaşın.

 • Instagram Reklam Hizmetleri

  Kullanıcıların markanızla etkileşime geçmesini ve ürünlerinizi satın almasını sağlayan rekabetçi bir Instagram reklam kampanyasıyla marka bilinirliği oluşturun ve etkileşimi artırın.

 • Twitter Reklam Hizmetleri

  Twitter için sosyal medya reklam hizmetleriyle mevcut ve potansiyel müşterilerle hızlı bir şekilde bağlantı kurun. Kullanıcıların takip ettiği ve güvendiği işletme olun.

 • LinkedIn Reklam Hizmetleri

  Müşteri adayı oluşturmak için en iyi sosyal medya platformunda reklam verin. Kitleniz için ilgi çekici ve kişiselleştirilmiş reklamlarla değerli potansiyel müşterileri hedefleyin ve yakalayın.

 • YouTube Reklam Hizmetleri

  YouTube için sosyal medya reklam yönetimi hizmetleriyle İnternet'in üçte birinden fazlasına erişin. Müşteri adaylarını ve satışları artıran metin ve video tabanlı reklamlar oluşturun.

 • Pinterest Reklam Hizmetleri

  İşletmeniz için farkındalık, satış ve daha fazlasını sağlayan, Pinterest için yönetilen bir sosyal medya kampanyasıyla belirli ve yüksek oranda hedeflenmiş bir kitleyle etkileşim kurun.

Sosyal Medya Reklam Yönetim Hizmetlerimizin İşletmenize Yardımcı Olduğu 6 Yol

Sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerimiz, kampanyalarınızın günlük yönetiminin ötesine geçer. Bir adım daha ileri gidiyoruz. Ekibimiz, beğeni kazanmaktan satışları artırmaya kadar hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olurken, aynı zamanda en iyi yatırım getirisi (YG) için reklam harcamalarınızı optimize eder.

Sosyal medya reklam hizmetlerimizle şirketiniz şu altı avantajdan yararlanabilir:

 • İşletmeniz için en önemli olan hedef kitleye ulaşın
 • Site ziyaretçilerine, e-posta abonelerine ve daha fazlasına yeniden pazarlama
 • Reklamcılık hedeflerinize ulaşan, uygun maliyetli, sonuç odaklı kampanyalar oluşturun
 • Yatırım getirinizi (YG) ve sonuçları en üst düzeye çıkarmak için reklam harcamanızı optimize edin
 • Hedef pazarınızdaki en değerli kullanıcılarla marka bilinirliği oluşturun
 • Tekrarlanan satışlar, ağızdan ağza tavsiyeler ve daha fazlası için müşteri sadakati yaratın

Performans ve hedeflerinize ulaşmak için oluşturulmuş sosyal medya reklam hizmetleriyle işinizi güçlendirin .

İlbars Medya, Şeffaf Sosyal Medya Reklam Fiyatları Sunuyor

Şeffaflığa inanan bir sosyal medya reklam ajansı olduğumuz için sosyal medya reklam fiyatlandırmamızı yayınlıyoruz. Makul sosyal medya reklam hizmetlerimiz, bize belirli hedeflere dayalı olarak çeşitli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılama fırsatı veriyor. Sosyal medya reklam hizmetlerimiz, küçük bir işletme sahibinden, farklı sosyal reklam harcama bütçelerine sahip büyük bir şirkete kadar herkesi barındırabilir.

Sosyal medya reklam yönetimi için eksiksiz bir çözüm

İlbars Medya ile işletmenizin, ister LinkedIn'de ister Facebook'ta olsun, sosyal medya reklam kampanyalarınızı yönetme konusunda endişelenmesine gerek yoktur . Sosyal medya reklam yönetimi söz konusu olduğunda, deneyimli sosyal medya uzmanları ve grafik tasarımcı ekibimiz her şeyi halleder.

Sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerimizin bir parçası olarak işletmeniz şunları alır:

 • Özel sosyal medya reklam hesap yöneticisi
 • Özel ekibinizden hızlı yanıt süreleri (48 iş saati içinde)
 • Sosyal medya platformlarında hızlı reklam hesapları kurulumu
 • Seçtiğiniz platformların her biri için özel reklam stratejisi
 • Yeniden pazarlama dahil olmak üzere benzersiz reklam kampanyaları ve reklamlar
 • İlgi alanı ve kullanıcı amacı dahil olmak üzere gelişmiş demografik hedefleme
 • Özel hesap yöneticinizle aylık veya haftalık danışma
 • Aylık veya haftalık kampanya raporlama ve analizi

Şirketiniz daha önce sosyal medyada reklam vermemişse , sosyal medya reklam hizmetlerimiz sitenize Facebook Piksel gibi ağ izleme piksellerinin kurulumunu da içerir. Bu şekilde, reklam kampanyanız başıboş müşterileri dönüştürmek için yeniden pazarlamayı kullanabilir .

Sosyal medya reklam hizmetlerini kimler kullanır?

İster işletmeden tüketiciye, ister işletmeden işletmeye veya e-ticaret satıyor olun, sosyal medya reklam hizmetleri şirketinize yardımcı olabilir. Sosyal medya, çevrimiçi geçirilen zamanın yüzde 30'unu oluşturuyor .

İnsanları doğrudan vakit geçirmekten keyif aldıkları yerlerde hedeflemek akıllıca bir karardır.

İlbars Medya, iş modelinize göre uyarlanmış bir kampanya oluşturan birçok sosyal medya reklamcılık hizmetini birleştirecektir.

Hedefleriniz ister dönüşümleri artırmak, ister marka bilinirliğinizi artırmak veya hedef kitlenizle etkileşimi artırmak olsun, sosyal medya reklamcılık hizmetleri çok yönlüdür. İşletmeniz için en iyi yaklaşımı bulabiliriz.

Strateji , mevcut pazarlama trendleri ile güncel olan uygulanabilir içeriği içerecek ve her zaman işinizin sizi rakiplerinden ayıran benzersiz yönlerini dikkate alacaktır.

Bir sosyal medya reklam ajansı kullanmalı mıyım?

İşletmeniz için sosyal medya reklam hizmetleriyle ilgili en büyük harcamalardan biri, kampanyanızı şirket içinde yapması için birini işe alabilirsiniz.

Bu, maaş bordrosuna başka bir kişi eklemeniz ve onlara sosyal medya reklam hizmetleri için ödeme yapmanız gerektiği anlamına gelir. Etkili sosyal medya reklamcılığı, kopya, grafik, video oluşturmayı, kampanyaları ve içeriği optimize etmeyi, izlemeyi ve raporlamayı gerektirir .

Sosyal medyanın sürekli değişen doğası, alandakilerin en son araçlar, trendler ve reklamcılık politikası güncellemeleriyle güncel kalması gerektiği anlamına da gelir. Sosyal medya reklam şirketleri, kendilerini başarılı kampanyalara yol açan sosyal trendler ve politikalardan haberdar olmaya adamıştır.

Mevcut ekibinizden birini sosyal medya reklam gurunuz yapıp yapmayacağınızı düşünürken, bütçenizin ne kadar olduğunu, onlara ticaretin püf noktalarını öğretecek kaynaklara sahip olup olmadığınızı ve ne kadar hızlı sonuç almak istediğinizi göz önünde bulundurmalısınız.

İşletmenizin harika bir sosyal medya reklam kampanyası oluşturmasına yardımcı olmak için hemen devreye girebilecek birini arıyorsanız, bir ajansla çalışmak en iyi seçeneğinizdir.

Ne yaptıklarını biliyorlar ve uzmanlıkları ve bilgileriyle muhtemelen aradığınız sonuçları size getirebilirler. Ayrıca sizi ekibinize birini ekleme zahmetinden de kurtarır.

Bir sosyal medya reklam şirketinin ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilecek çeşitli fiyatlandırma paketi seçenekleri sunması önemlidir. İlbars Medya'da, bütçenize en uygun stratejiyi belirleyebilecek çeşitli seçeneklere, kanıtlanmış sonuçlara ve sosyal medya reklamcılığı uzmanlarına sahibiz.

Bir sosyal medya reklam ajansı seçerken, kampanya sonuçları hakkında detaylı raporlama ve iletişim sağlayıp sağlamayacağını bildiğinizden emin olun. Sosyal medya reklam kampanyanızın performansını ölçmek için İlbars Medya, kapsamlı sosyal medya reklam raporlaması ve performans güncellemeleri sağlayacaktır.

İlbars Medya, sosyal medya reklam ihtiyaçlarınıza göre aylık ve haftalık raporlama seçenekleri sunar. Sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerimizi seçtiğinizde, kampanyalarınızda tam olarak neler olduğunu bileceksiniz.

Bir sosyal medya reklam şirketi size, kampanyanızı kaç kişinin gördüğü, reklamı gördükten sonra hangi eylemleri gerçekleştirdikleri ve harekete geçecek kişilerin harekete geçme olasılığı en yüksek kişiler olduğundan emin olmak için hedeflemeyi nasıl kullanacakları gibi ölçümleri söyleyebilmelidir.

 • Sosyal medya reklam yönetimi için hangi platformu seçmeliyim?

  İnternette ücretli reklam seçenekleri sunan birçok sosyal medya reklam platformu bulunurken, ilgili kitleye ulaşmanızı sağlayacak platformu seçmek önemlidir. Kampanyanız söz konusu olduğunda, oyundaki bazı büyük oyuncuları göz önünde bulundurmalısınız.

  Bu ağlar şunları içerir:

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • İnstagram
  • LinkedIn
  • Youtube

  Stratejistlerimiz ve sosyal medya uzmanlarımız, işletmenizin sosyal medya reklam yönetimi hizmetleriniz için en iyi platformları seçmesine yardımcı olabilir. Şirketinizin, şirketiniz için en yararlı ağlara odaklanmasına yardımcı olmak, daha büyük getiri ve daha iyi sonuçlar sağlayabilir. Aşağıdaki farklı platformlar ve avantajları hakkında daha fazla bilgi edinin:

  Facebook reklamcılığı

  Facebook şu anda en büyük sosyal medya reklam platformudur ve büyük olasılıkla öyle kalacaktır. Ocak 2023 itibarıyla Facebook'ta günlük 2.963 milyar aktif kullanıcı bulunmaktadır .

  Facebook, sosyal medya reklamcılık trendlerinde lider olarak kabul edilmektedir. Facebook reklamcılığı hemen hemen her işletme için işe yarar ve sosyal medya reklamlarıyla başlamak için harika bir yerdir. Facebook, sosyal medya reklam şirketlerine ve işletmelerine kampanya hedeflerine göre hedef kitlelere ulaşma olanağı sunar. Bilinirliği , etkileşimi, trafiği, dönüşümleri, mağaza ziyaretlerini ve daha fazlasını artırmaya yönelik kampanyalar birkaç seçenek arasındadır.

  Çeşitli reklam biçimlerine ek olarak Facebook, reklamverenlerin belirli demografik bilgileri, ilgi alanlarını ve davranışları hedeflemesine olanak tanıyan hedefleme seçenekleri sunar. Facebook ayrıca, insanların alışveriş yaptıkları, seyahat ettikleri yerler ve çok daha fazlasını temel alarak kullanıcıları hedefleyebilir!

  Facebook şu anda kullanıcıların fotoğraf, video , carousel , slayt gösterisi ve Facebook Hızlı Deneyimlerini kullanarak reklam yayınlamasına izin vermektedir :

  • Carousel, kullanıcıların bir reklam içinde 10 adede kadar resim veya video ve bağlantı göstermelerine olanak tanıyan bir özelliktir. Bu, reklamverenlerin tek bir reklam öğesiyle insanları web sitelerinde birden çok yere yönlendirmesine olanak tanır.
  • Slayt gösterisi, kullanıcıların durağan görüntülerden video reklamlar oluşturmasına olanak tanıyan bir özelliktir.
  • Hızlı Deneyimler, reklamverenlerin fotoğraf, video, metin, Carousel, ürün beslemeleri ve daha fazlasını tek bir basitleştirilmiş sayfada kullanarak sürükleyici reklamlar oluşturmak için kullanabilecekleri bir araçtır. Bu sayfa, kullanıcı için çok hızlı ve sorunsuz bir deneyim haline getiren Facebook uygulamasında yer almaktadır. Bu araçların her biri, reklam kampanyasının amacına ve reklamveren için hangi içeriğin mevcut olduğuna bağlı olarak faydalar sunar.

  Instagram reklamcılığı

  Instagram, Facebook'a aittir, bu nedenle reklam sistemleri benzerdir. Instagram, 2015 yılında reklamcılığı başlattı ve o zamandan beri büyüme kaydetti. Hatta Instagram'da reklamcılık o kadar büyüdü ki ortalama CPM(bin gösterim başına maliyet) başı maliyet son 2 yılda %55 arttı.

  Görseller, bir Instagram reklam kampanyası kreatifinin en önemli unsurlarından biridir. Dünyanın en iyi ürününü en iyi müşteri hizmetiyle satıyor olmanız fark etmez, görselleriniz zayıfsa Instagram kampanyanız zarar görür.

  Instagram reklamları Facebook ile aynı formatta olabilir: fotoğraf, video, carousel, slayt gösterisi ve Hızlı Deneyimler. Instagram ayrıca, kullanıcıların web sitesi tıklamaları, dönüşümler, uygulama yüklemeleri, etkileşimler, video görüntülemeleri ve farkındalık gibi kampanya hedefine dayalı bir kampanya yapılandırmasına olanak tanır. Instagram reklamverenleri, reklamlarını Facebook reklamlarıyla aynı şekilde hedefleyebilir .

  Hatta kendi Instagram analiz platformlarına sahipler .

  Twitter Reklamcılığı

  Aylık 330 milyondan fazla aktif Twitter kullanıcısı tweet atıyor ve tweetleri arasında geziniyor. Twitter , bu kullanıcılara ulaşmak için çeşitli ücretli reklam biçimleri sunar . Twitter reklamverenleri , ister trafiği, etkileşimi, farkındalığı, video görüntülemelerini, takipçileri, uygulama yüklemelerini veya uygulama yeniden etkileşimlerini artırma olsun, işletmeleri için ulaşmak istedikleri hedefi seçme seçeneğine sahiptir.

  Facebook gibi Twitter da ücretli reklamlar için konum, cinsiyet, dil, cihaz, platform ve operatöre dayalı hedefleme sunar.

  Twitter'ın diğer birçok sosyal platformdan iki belirgin farkı vardır. Twitter, insanlara Pinterest aramalarına göre ulaşmak için anahtar kelimelere göre hedefleme içerir. Twitter ayrıca, belirli hesapları takip eden kullanıcılara benzeyen kişileri hedefleme seçeneği de içerir.

  Örneğin, rakiplerinizi takip eden insanlara benzeyen kişileri hedeflemek istiyorsanız, rakiplerinizin Twitter hesaplarını hedef kitleye dahil edebilirsiniz. Bu hesapların belirli takipçilerini hedeflemediğinizi bilmeniz önemlidir. Bu takipçilere benzeyen kullanıcıları hedefliyorsunuz.

  Pinterest Reklamcılığı

  Pinterest , Eylül 2022 itibarıyla aylık 445 milyonun üzerinde aktif Pinterest kullanıcısına ulaştı . Pinterest reklamcılığı, bir reklam amacına dayalı kampanyalar sunar.

  Pinterest reklamcılık hedefleri arasında farkındalık, etkileşim, trafik, uygulama indirmeleri ve video farkındalığı yer alır. Ek olarak, Pinterest hedef kitleyi şekillendirmek için birkaç farklı yol sunar.

  Reklamverenler, kitleleri ilgi alanlarına ve anahtar kelimelere göre hedefleyebilir. İlgi alanlarına göre hedefleme yapıldığında Pinler, kullanıcının geçmiş ilgi alanlarına ve kategorinin konusuna göre kullanıcıların anasayfa ve kategori akışlarında gösterilir. Reklamverenler, her biri ek segmentlere sahip çeşitli ilgi alanı kategorileri arasından seçim yapabilir.

  Reklamverenler, anahtar kelimelere göre hedefleme yaparken, bir kullanıcının aradıklarına benzer ifadeler ve kelimeler seçebilir. Bu hedefleme, Pinleri bir kullanıcının arama sonuçlarına yerleştirir. Her iki yerde de insanlara ulaşmak için bir kampanyaya hem anahtar kelimeleri hem de ilgi alanlarını dahil etmek en iyi uygulamadır.

  Pinterest ayrıca özel etkileşim veya e-posta listesi hedefleme ve bazı demografik bilgiler sunar. Konum hedefleme gibi demografik bilgiler, diğer platformlara göre daha sınırlıdır.

  LinkedIn reklamcılığı

  LinkedIn, bir kampanyanın hedeflerine bağlı olarak reklamverenlere üç farklı reklam ürünü sunar:

  • Sponsorlu İçerik
  • Sponsorlu InMail
  • Metin Reklamlar

  Sponsorlu İçerik, içeriği LinkedIn akışına yerleştirir. Sponsorlu InMail, LinkedIn kullanıcılarına gelen kutularına bir mesaj aracılığıyla içerik gönderir. Metin reklamlar, bir masaüstünde LinkedIn akışının etrafındaki konumlarda yayınlanır.

  LinkedIn'in hedeflemesi, özellikle çalışanlara ve şirkete özel hedefleme söz konusu olduğunda öne çıkıyor. Sektör, pozisyon, kıdem ve şirket büyüklüğü, LinkedIn'in işletmelerin yaş ve konum demografisine ek olarak hedef kitleye odaklanmasına olanak sağladığı birkaç yoldur .

  Örnek olarak, bir ısıtma ve soğutma şirketini ele alalım. Endüstriyel Havalandırma şirketlerinin reklam stratejisi, yerel bölgedeki en iyi yetenekleri işe almak için LinkedIn'i kullanabilir. LinkedIn'deki bir reklam kampanyası , kendilerini potansiyel kurumsal veya ticari hesaplara pazarlamalarına bile yardımcı olabilir.

  YouTube reklamcılığı

  1,3 milyardan fazla kullanıcısı olan YouTube, video izlemek için bir yerden daha fazlası haline geldi - Google'dan sonra dünyanın en çok ziyaret edilen ikinci arama motoru olarak hizmet veriyor.

  Sosyal medya reklam şirketleri, TruView yayın içi reklamlarında kullanılmak üzere 6 ila 15 saniye arasında değişen kısa video reklamları olan işletmeler için YouTube reklamını önermektedir. Bu reklamlar, bir kullanıcı amaçlanan videoyu izlemeden önce görünür. Bir sosyal medya reklam şirketi, TruView keşif reklamları adı verilen arama sonuçlarında görünecek daha uzun video reklamları olan şirketler için YouTube reklamını da önerebilir .

  Bir işletme, YouTube reklamlarında kullanmak için bu varlıklardan herhangi birine sahipse, reklamları demografiye, ilgi alanlarına ve anahtar kelimelere dayalı olarak insanlara hedefleyebilir.

En iyi ücretli sosyal reklam ajansını seçmek için 3 ipucu

Dışarıda o kadar çok ajans var ki, işletmeniz için mükemmel olanı seçmek zor olabilir. Ama merak etmeyin - zor olmak zorunda değil!

Bir ajans bulmanızı kolaylaştırmak için üç ipucumuz var.

 • 1. Aradığınız hizmetleri sunduklarından emin olun

  Sosyal medya reklam hizmetleriyle gerçekten bir etki yaratmak isteyen küçük bir işletmeyseniz, aradığınız hizmetleri sağlayan bir ajans bulmanız çok önemlidir. Örneğin, birinin sizin için sosyal kampanyalarınızı yürütmesini istiyorsanız, düşündüğünüz ajansların bu hizmeti sunduğundan emin olun.

 • 2. Sosyal medya reklam hizmetlerini özetleyen bir fiyatlandırma tablosu arayın

  Dünyanın en iyi sosyal medya reklam ajansları fiyatlarını paylaşacaktır.

  Neden?

  Zamanlarını veya herhangi bir potansiyel müşterinin zamanını boşa harcamak istemezler.

  Bir ajansın şeffaf fiyatlandırma sağlamaması, sosyal medya reklam yönetimi hizmetleriyle ilişkili gizli maliyetleri olduğu veya somut bir fiyatlandırma sistemine sahip olmadığı anlamına gelebilir.

  Bununla birlikte, bir ajans şeffaf fiyatlandırma sağladığında bu, ciddi potansiyel müşteriler bulmakla gerçekten ilgilendikleri anlamına gelir. Bu ayrıca, bütçe ve sosyal medya reklam hizmetleri için ne kadar ödeme yapmayı bekleyeceğiniz konusunda hemen bilgilendirilmenizi istedikleri anlamına gelir.

 • 3. Kapsamlı araştırma yapın

  Bulduğunuz ilk sosyal medya ajansına asla karar vermemelisiniz.

  Pek çok seçeneği araştırmak size yalnızca seçim yapma olanağı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda gerçekçi bir bütçe anlayışına sahip olmanızı, belki de bilmediğiniz hizmetler hakkında bilgi edinmenizi ve birçok farklı ajansı tanımanızı sağlar.

En iyi sosyal medya reklam hizmetleri şirketiyle bağlantı kurun!

"Yakınımdaki en iyi sosyal medya reklam ajansı" diye arama yapıyorsanız, İlbars Medya'dan başkasına bakmayın.

İlbars Medyadaki sosyal medya uzmanları, bir işletmenin sosyal medya reklam harcamalarının en fazla yatırım getirisini nerede sağlayacağını belirlemesine yardımcı olabilir. Sosyal medya uzmanlarımız, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için sosyal medya reklam hizmetlerimizi kullanmaya hazır.

Sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerimizin faydalarını görmek istiyorsanız ücretsiz fiyat teklifi almak için ekibimizle iletişime geçin .

 • Sık Sorulan Sorular

  Sosyal Medya Reklamcılığı ile ilgili bazı sorularınız olabileceğini anlıyoruz. Bu hızlı Soru-Cevap, birçok temel konuyu kapsar. Başka sorularınız varsa, bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 • Sosyal medya reklam hizmetleri, marka farkındalığını, etkileşimi, takipçileri ve hatta satışları artırmak için markanızı Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya ağlarında tanıtan hizmetlerdir.

  Sosyal medya reklam hizmetlerinin fiyatları, sosyal medya platformu, sosyal medya ajansı ve reklam harcaması dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlıdır. Tipik olarak, işletmelerin aylık 500 ila 1.000.000 TL arasında bir reklam harcaması olacak ve ardından sosyal medya reklam hizmeti için ajanlara ayda 2.500 ila 25.000 TL arasında yatırım yapacaktır.

Okumaya Değer

Sosyal Medya Reklamcılığı hakkında her zaman öğreniyor ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz.

Sosyal Medya Reklam Tasarımı: Başarılı bir satış ile başarısız bir reklam arasındaki fark

Sosyal Medya Reklam Tasarımı: Başarılı bir satış ile başarısız bir reklam arasındaki fark

26-05-2023

Sosyal medya reklamları, potansiyel müşterilerinizi etkilemek ve satışlarınızı artırmak için harika bir fırsattır. Ancak, sadece bir re...
~ 12 dakika Okuma Süresi