Profesyonel Web Tasarım

Her gün binlerce kişi tarafından ziyaret edilen çeşitli boyutlarda web siteleri tasarlama konusundaki yılların tecrübesi sayesinde , insanların teknolojiyle günlük olarak nasıl etkileşime girdiğine dair değerli bir fikir edindik . Güzel web sitesi tasarımı ve sorunsuz kullanıcı deneyiminin bu birleşimi ile , her yönüyle yönetilebilirliği korurken çekici bir görsel ve işlevsel profesyonel internet siteleri yaratıyoruz.

Duyarlı Web Tasarım

Tüm cihazlar ile uyumlu webtasarım

Yaptığımız ve yapılacak olan tüm internet sitelerimiz duyarlı web tasarımı göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Duyarlı web siteleri , görüntülendikleri her ekrana uyar . Trafiğin% 75'i cep telefonlarında gerçekleştiğinden, duyarlı bir web sitesine sahip olmamak , internet potansiyelinizin büyük bir kısmını kaybetmek anlamına gelir . Duyarlı web tasarımı tüm web sitelerimizde uygulanmaktadır ve her başarılı mobil stratejinin kritik bir bileşenidir .

Stratejik Web Tasarım

Planı olmayan amaç bir arzudur.

İşletmenizin en değerli aracını geliştirme konusunda şansa veya arzulanan düşünceye güvenmiyoruz. Hedeflerinize ulaşan bir web sitesi oluşturmak için uzman ekibimiz ile sizin yanınızdayız. Birçok ulusal web tasarım firmasının veya web tasarım ajansının aksine, İlbars Medya’nın web tasarım hizmetleri, işinize uyarlanmış kapsamlı bir pazarlama stratejisinin sadece bir parçasıdır. Yeni web siteniz yalnızca harika görünmekle kalmayacak, aynı zamanda daha nitelikli potansiyel müşteriler, daha yüksek dönüşüm oranı ve satış sürecinizi daha iyi destekleyecektir.

Sürecimiz:
 • 01.
 • #anlama
 • Tasarım sürecimiz markanızı, ihtiyaçlarınızı, iş hedeflerinizi ve web siteniz için hedeflerinizi anlamak ve uygun bir zaman çizelgesi ve proje planı geliştirmekle başlar.

 • 02.
 • #araştırma
 • Özel bir strateji ve tasarım oluşturmak için sektörünüz, rakipleriniz ve hedef kitleniz hakkında kapsamlı araştırmalar yapıyoruz.

 • 03.
 • #içerik
 • Ekibinizle işbirliği içinde çalışarak, web siteniz için hangi içeriğin gerekli ve yararlı olduğunu ve maksimum etki için nereye yerleştirilmesi gerektiğini belirleriz.

 • 04.
 • #tasarlamak
 • Web sitenizi hayata geçirmek için gereken grafikleri ve görsel unsurları tasarlıyoruz.

Bir web sitesi yaptırma maliyeti, web sitesinin boyutuna, tasarım karmaşıklığına, gerekli CMS türüne ve gereken üçüncü taraf entegrasyonlarına göre değişebilir. Web sitesinin boyutu tartışılırken, bu genellikle sitedeki sayfa sayısı olarak adlandırılır. Entegre etmek istediğiniz daha fazla sayfa, bunları yayınlamak için daha fazla zaman alacaktır. Maliyetten tasarruf etmek için, web tasarım şirketinizden temel sayfaları uygulamasını isteyebilir ve dahili ekibinizden kalan sayfaları entegre etmesini isteyebilirsiniz. Tasarım karmaşıklığı, web sitesinin tasarımını ne kadar derinlemesine istediğinizi ifade eder. Örneğin, hisse senedi illüstrasyonları satın almak, bir tasarımcının her bir illüstrasyonu benzersiz bir şekilde tasarlamasından çok daha fazla para kazandıracaktır. Web sitesinin maliyetini büyük ölçüde etkileyen bir bileşen, içerik yönetim sistemi seçiminizdir. Dünya çapında yaygın olarak kullanılan geliştiriciler olan WordPress gibi açık kaynaklı bir platformda geliştirmek, genellikle bir lisans satın almanız gereken ticari platformlardan daha az maliyetli olacaktır. Üçüncü taraf entegrasyonları genellikle geliştirme maliyetini artıracaktır. En yaygın üçüncü taraf entegrasyonu, web sitesi olası satışlarının seçtiğiniz CRM'nize otomatik olarak aktarılmasına izin vermek için CRM'nizle olur.

Web siteleri için standart geliştirme süreleri genellikle 6 ila 8 hafta arasında değişir. Ancak bu, entegre etmek istediğiniz içerik miktarına, web site özelliklerine, üçüncü taraf entegrasyonlarına ve arama motoru optimizasyonu düzeyine bağlıdır . Genellikle web sitesi büyüdükçe, tüm içeriğin geliştirilmesi ve yayınlanması daha fazla zaman alır.

En son bilgiler, sizi güncel tutar.

Tüm Yazılarımız