Kullanıcı Arayüzü(UI) ve Kullanıcı Deneyimi(UX) tasarımı

İnternet siteniz yüksek bir trafik ve müşteri dönüşümü elde etmekte tatmin edici değil ise bunun sebebi işlevsiz bir web sitesi tasarımı durmaktadır. Bu nedenle, UI ve UX tasarımı, iş hedeflerinize uyan ve bunlara fayda sağlayan ilgi çekici, temiz ve pratik kullanıcı deneyimleri oluşturmayı amaçlayan web tasarımının temel bileşenlerinden birini temsil eder.

Çarpıcı derecede farklı, ancak ayrılmaz olan Kullanıcı Arayüzü ve Kullanıcı Deneyimi tasarımı, bizim için ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürmek için bir yol yaratmayı gerektiren başarılı bir tasarım sürecinin ön saflarıdır. UI ve UX ekiplerimiz, web siteniz, hizmetleriniz, ürünleriniz ve sunmanız gereken diğer her şey boyunca müşterilerinize sorunsuz bir şekilde rehberlik eden basit ve şaşırtıcı bir müşteri yolculuğu tasarlamak için buradalar.

UI ve UX tasarım hizmeti

Hem UI hem de UX tasarımı, çarpıcı bir web varlığı oluşturmak için çok önemli unsurlardır ve hem müşteriler hem de işletmeler için tatmin edici sonuçlar sağlamak için iç içe geçmiş bir çalışmadır. UI, iş hedeflerinizi ve gereksinimlerinizi yerine getirmeye odaklanırken, UX tasarımı insan odaklıdır ve bu nedenle kullanıcıların beklentilerini ve ihtiyaçlarını hedefler.

İşimiz, tasarım sürecimizde memnuniyeti olan müşterileriniz için güçlü, amaçlı ve keyifli bir deneyim oluşturmaktır. Kullanıcı arayüzü ve UX tasarımındaki en iyi uygulamaları ve en son teknolojileri, markanıza fayda sağlayan özel bir çözüm sunmak amacıyla derinlemesine pazar araştırması ve hedef kitlenizin yakın bir analiziyle birleştiriyoruz.

UI ve UX tasarım süreci aşamaları

UI ve UX tasarım süreci, tasarım ekibinin size atanan proje yöneticisi, geliştirme ve SEO ekibi ile yakın bir şekilde çalıştığı birkaç aşamayı içerir. Birlikte, çözümümüzün sadece etkilemesini değil, aynı zamanda hizmet vermesini de sağlıyoruz.

Araştırma - iş misyonunuzu, hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı tanımlamakla başlayan UI ve UX tasarım sürecinin ilk aşaması. Böylelikle, tasarımın müşteriler için vurgulaması ve kolaylaştırması gereken temel unsurların neler olduğu konusunda fikir sahibi oluyoruz. Bu aşamada ürün tasarımı, içeriği ve bilgi mimarisinin temellerini oluşturuyoruz.

İkinci aşamada, görevimiz rakiplerin analizi ve kıyaslamasıdır. Pazarın mevcut durumuna ilişkin ayrıntılı araştırma, müşterilerinizin ne istediğini, hangi uygulamaları olumlu bulduklarını ve neleri ilgili gördüklerini anlamanızı ve bunlara yanıt vermenizi sağlar. Ek olarak, işletmenizin yararlanabileceği potansiyel eksiklikleri ve fırsatları gözlemliyoruz.

Son olarak, araştırma sürecimizi, markanızla temas halindeyken kullanıcılarınızın davranışlarını, ihtiyaçlarını ve beklentilerini tam ve doğru bir şekilde değerlendirmemize olanak tanıyan tasarım personeli ve müşteri yolculuğu haritası oluşturma ile tamamlıyoruz.

Bilgi Mimarisi ve Wireframing - bu aşamada, UX ve UI tasarımcılarımız, mesajınızın kullanıcılara en uygun şekilde iletilmesini sağlamaya yardımcı olan tıklanabilir prototipler, düzenler ve örnekler oluşturur. Burada yaptığımız iş, çözümümüzün yapısının hem web tasarım uygulamalarının hem de kullanıcılarınızın imajının kriterlerini ve beklentilerini karşıladığını garanti eder.

Veri yapısı ve temel özelliklerden iş akışlarına ve gezinmeye kadar, UX ve UI ekibimiz tasarımınızın tüm yönlerinin oluşturulmasını, storyboard'larını ve testlerini yapar.

Geliştirme - Deneyimli geliştiricilerden oluşan ekibimiz, UX / UI tasarım çözümünü işlevsel ve uygulanabilir bir ürüne dönüştürmek için burada, özellikle de mobil cihazlara ve cihazların yanı sıra, temiz kod ve sorunsuz çalışma ile yanıt vermeye odaklanıyor. Laravel, WordPress, React ve daha fazlası gibi dünyanın en iyi platformlarında ve çerçevelerinde web siteleri ve uygulamalar oluşturuyoruz.

UI / UX tasarımı nerede kullanılır?

UX ve UI tasarımı, çeşitli iş çözümleri oluşturmanın temel yönleridir. Web sitelerinden, web uygulamalarından, mobil uygulamalardan, e-ticaretten ATM'lere, akıllı telefonlara, etkileşimli ekranlara, vb. Kullanıcı beklentilerini karşılamak ve işinize olağanüstü bir yatırım getirisi sağlamak, UI / UX tasarımının temelinde yatar ve deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip işe alır. vermeniz gereken olumlu bir karardır.

Bir UI / UX tasarımı sipariş edin

İşletmenize dijital dünyada rekabet avantajı sağlayacak güvenilir ve profesyonel bir ortak arıyorsanız, tanışmak bizim için zevk olacaktır.

En son bilgiler, sizi güncel tutar.

Tüm Yazılarımız