İnternet Reklamcılığı Hizmetimiz İşletmeniz İçin Daha İyi Satışlar Alır

Güçlü bir reklam kampanyası sizi anında sonuçlara yaklaştıracak. İnternet reklamcılığı yönetim hizmetlerimiz, işletmenizi Google, Bing, Facebook ve diğer yüksek trafikli sitelerde doğru tüketicilerin önüne çıkaracaktır.

İnternet Reklamcılığı Yönetim Hizmetlerimizle Dönüşümlerini Artırın


Biz sadece Google Ads kampanyanızı yönetmiyoruz. Paranızın karşılığını en iyi şekilde alan stratejik, hedefli bir kampanya oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Daha fazla potansiyel müşterinin gelmesiyle kalmayın, daha fazla satış sağlayın.


İnce Ayarlı İnternet Reklam Hizmeti

Diğer kanallarla karşılaştırıldığında, tıklama başına ödeme pazarlaması, 100'den fazla faktörü kontrol etmenizi sağlayarak, işletmenizi kimlerin gördüğünü tam olarak kontrol etmenizi sağlar.


Yerel İnternet Reklam ile Yerel Müşterilere Ulaşın.

Markanızı tüm dünyanın görmesi için yayınlamayın. Değerinizi yerel internet reklam kampanyalarıyla en çok ilgilenenlere gösterin ve daha kaliteli potansiyel müşteriler elde edin.

İnternet reklamcılığının avantajları şunlardır:


   Reklamınız, yalnızca birisi belirttiğiniz bir terimi aradığında görünecektir.
   Reklamınız organik aramanın en üstünde görünür.
   Bütçe miktarına siz karar verirsiniz.
   Yalnızca birisi reklamınızı tıkladığında ödeme yapabileceğiniz seçeneği seçebiliriz. (Tıklama Başına Ödeme).
   Anahtar kelime analizi ve anahtar kelime popülerliği için mükemmel araçlara sahibiz.
   Kampanyanın her segmentini gösteren ayrıntılı analizlere ilişkin eksiksiz bir kavrayışa sahibiz.

İnternet Reklamcılığa Yaklaşımımız


İnternet reklam kampanyalarımıza her zaman kapsamlı araştırma ve analizlerle başlıyoruz. İster mevcut bir kampanyayı devralıyor ister yeni bir kampanya başlatıyor olalım, en etkili kanalları seçebilmemiz için sektörünüzün, rakiplerinizin ve müşterilerinizin tüm ayrıntılarını bildiğimizden emin oluruz.

İnternet reklam hizmetlerimizle kampanya başlatmak asla yeterli değildir. Bir kampanya başlatırken her ayrıntıda ince ayar yaparak paranızın sizin için çalıştığından emin oluyoruz. İşletmeniz için en iyi geri dönüşümü elde etmek için kampanyayı sürekli olarak optimize ediyor, ince ayar yapıyor ve mükemmelleştiriyoruz.

Sürekli bir analiz ve veri akışı ile, kampanyanızı yenilemek için yeni yollar aramaya devam ediyoruz. Kampanya tamamlanıncaya kadar iyileştirmeler yapmayı asla bırakmayız, bu da kampanyanın görünürlüğünü, potansiyel müşteri oluşturmayı ve geri dönüşümü en üst düzeye çıkarır.

İnternet pazarlama hizmetleri sipariş edin

Kısa sürede maksimum dönüşüme ulaşacak, profesyonel bir ekip tarafından yönetilecek yeni bir internet reklam kampanyası başlatmak istiyorsanız İlbars Medya ideal ortağınızdır.

İnternet Reklamcılığı Hakkında Sık Sorulan Sorular

Organik stratejilerin aksine, ücretli reklamcılık anında sonuçlar üretebilir. Markanızın müşterilerinizin karşısına çıkması için ödeme yaparsınız, bu da bir gün içinde satışlarda bir artış görebileceğiniz anlamına gelir.

Hemen hemen her büyük platform bir çeşit ücretli reklam kampanyası sunacaktır. Bu, Google, Facebook, YouTube, Linkedin, Bing ve çoğu web sitesini içerebilir. Ücretli reklamlarınızı en çok dönüşümü oluşturan kanallarda yayınlamayı sağlıyoruz.

Yeni kampanyalar başlatmanın yanı sıra, mevcut bir kampanyayı devralmak için gerekli tüm adımları atabiliriz. Bu, hangi anahtar kelimelerin, kanalların ve açılış sayfalarının çalıştığını ve mevcut kampanyanızda çalışmadığını görmemizi sağlayan denetimleri içerir.

İnternet reklamcılığı inanılmaz derecede güçlü bir pazarlama kanalıdır. Sadece bir kampanyadan sonuç almanızı sağlamıyoruz. Ücretli stratejinizden mümkün olan en iyi sonuçları almanızı sağlıyoruz.

Her işletme benzersizdir, ancak internet reklamcılığı stratejileri neredeyse her durumda işe yarar. Sitenizdeki bir indirimi duyurabilir veya markanızı, hizmetlerinizi arayan tüketicilerin önüne koyabilirler. Anında sonuçlar sunarlar ve dijital pazarlama stratejisinin zeminden çıkmasına yardımcı olabilirler.

Evet! Google, daha fazla müşteriye ulaşmanıza, hem yerel hem de global olarak reklam vermenize ve doğru zamanda doğru kişilere ulaşmanıza olanak tanır. Müşteriler zaten ürün veya hizmetinizi arıyor. Google'da reklam yayınlamak, daha görünür olmanıza yardımcı olur. Ayrıca, nispeten küçük bir bütçeniz olsa bile, reklam vermeniz gereken minimum tutarda sınır olmadığından, çok az riskli reklamlarla deneme yapabilir ve sonuçları günler veya haftalar boyunca ölçebilirsiniz.

En son bilgiler, sizi güncel tutar.

Tüm Yazılarımız