İlbars Medya: Biz Kimiz?
 • Burada aramanızın sona erdiği ve profesyonelliğin başladığı bir noktadayız.

  Sizinki gibi işletmelerin daha fazla müşteri kazanmasına, rakiplerinden farklılaşmasına, web siteleri ve dijital pazarlama ile gelirlerini arttırmasına yardımcı oluyoruz.

Robot İkon

Farkı Yaratan Her Zaman, İnsanlardır!

Çalıştığımız bu dijital dünyada, insanların her zaman fark yarattığına inanıyoruz. Müşterilerimize değerli bir hizmet verme arzumuz , bizi her zaman kendi beklentilerimizin ve müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçmeye itiyor.

İnsanlar, en değerli varlıklarımızdır. Farklı kişilikler, hayaller, ilgi alanları ve beklentileri olan insanları bir araya getirerek aynı hedefe doğru ilerliyoruz.

İstanbul merkezli 360° Web Tasarım & Dijital Pazarlama ajansı olan İlbars Medya, müşterilerinin web ve grafik tasarım, web yazılım ve dijital pazarlama işlerini iyileştirmede uzmanlaşmıştır. Kapasitesini aşan işleri almaktansa, her müşteriye özelleştirilmiş ve profesyonel bir yaklaşım sunmayı tercih ediyoruz. Amacımız seri üretim değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmektir.

Her şeyin mümkün göründüğü yaratıcı bir oyun alanı geliştirme vizyonuyla birleştik.

Değerlerimiz

Bu inançlar, bir işletme olarak çalışma şeklimizi ve ürün geliştirmemizin her adımını şekillendirir.

 • İkon

  Mükemmel Ol

  Her zaman en yüksek standartlarda çalışıyoruz, insanların fark etse de etmese de her işimizde mükemmeliyeti hedefliyoruz.

 • İkon

  Açık ve Dürüst Ol

  Her zaman şeffaf olduğumuz için birbirimize ve müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebiliyoruz.

 • İkon

  Erken Kalk Yol Al

  Biz her zaman proaktif bir tutumla müşteri deneyimini ve kendi deneyimlerimizi iyileştirmek için çözümler arıyoruz. İşleri erteleme veya olmasını beklemek yerine hemen harekete geçiyoruz.

 • İkon

  Fırsatları Değerlendir

  Biz engelleri görmek yerine fırsatları görüyoruz. Her ne kadar her şey imkansız gibi görünse de, her zaman gerçekleştirmenin bir yolunu buluyoruz.

 • İkon

  Her Fikiri Önemse

  Biz herkesi önemsiyoruz ve her fikir, kişi ve müşteriye eşit düzeyde saygı ve bağlılık gösteriyoruz.

 • İkon

  Sahiplen

  Biz bir ekip olarak her yaptığımız işten gurur ve sorumluluk duyuyoruz ve hiçbir görevi "benim işim değil" diye etiketlemiyoruz. Müşterilerimizle çalışırken, onların işi bizim işimizdir.

 • İkon

  Yaratıcı Ol ve Kal

  Her fırsatta, yaratıcı kaslarımızı esneterek kendimizi farklı düşünce şekilleriyle zorluyoruz ve liderlik rolünde statükoya meydan okuyoruz.